Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tisztességes szerelmi kötés...

Tisztességes szerelmi kötés létezik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem igazán hiszek az ilyenekben ezt leszögezem. Viszont az emberiséggel egy idős kb. a szerelmi kötési praktikák. Sok ellenérve van, mert megsérti a személyes akaratot. Engem az érdekelne, hogy van-e olyan kötés, amivel az ember nem sért szabályt, nem teszi tönkre se magát se másokat. Szóval olyanra gondolok, hogy pl. bevonzani életem párját, ha létezik, hogy egymásra leljünk. Illetve van nekem egy kis platói szerelmem. Évekkel ezelőtt kavartunk, jókat beszélgettünk, de bizonyos okokból nem lett a dologból semmi. Van-e olyan praktika, hogy ennek a férfinak az eszébe jussak, illetve csak abban az esetben kicsit "megbabonázni", ha amúgy nem lenne ellenére velem lennie. Szóval, ha egyáltalán nem akarna magától, akkor nem működik, csak akkor, ha neki sem lenne ellenére a dolog. Ok, tudom, egyszerűbb lenne ráírnom, de ehhez én gyáva vagyok, sajnos mondvacsinált ok, olyan helyzet, hogy feltűnés nélkül ráírhassak, hogy hátha elkezdünk beszélgetni meg nem adatik. Sajnos összefutni sem tudok vele, mert nem tudom, hogy ha néha el is megy valahova, akkor hova szokott.

#tisztesség #szerelmi kötés #Bűn nélkül #ha amúgy is működne
2022. jan. 6. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted van tisztességes kés?


Attól függ mire használod! gyilkolni vagy kolbászolni.

2022. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
83%
Mások akaratát befolyásolni a saját önös célod elérése érdekében még akkor sem lehet tisztességes, ha úgy gondolod, ez a másik számára is előnyös lenne. Nincs tisztességes szerelmi kötés. Az alapelv kizárja, hogy legyen. Ugyanígy nem tudsz valódi szretetet ébreszteni semmilyen mágikus módszerrel. Az a másik félből ered. Ha gyáva vagy kezdeményezni, inkább olyan módszert keress, amivel ezen változtathatsz, magadon változtathatsz, ne olyan módszert, amivel a másikon. Magadon változtatni jogodban áll, valójában erény.
2022. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a sok hülyeséget, már ne haragudj. Inkább írj rá, és majd kiderül, hogy működik-e. A legrövidebb út az egyenes.
2022. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy baromságok ezek, csak az emberben mégis ott van egy "hátha mégis". Nem akarom erőszakosan magamhoz láncolni. Inkább csak annyi, hogy elérni, hogy pl. pénteken ugyan arra a helyre menjen, mint én. Hogy végre találkozzunk. Ha lehet köztünk bármi, akkor úgyis lesz, de így nem, hogy nem találkozok vele. Ez csak végső elkeseredetség, mikor már az embernek olyan is eszébe jut, amiben egyébként nem hisz.
2022. jan. 7. 00:35
 5/12 Grimfox ***** válasza:
100%
3.-nak igaza van. Az egyenes út lenne a célravezető. Ha ugyanarra a helyre mentek, mert erre készteted valami trükkel, mit érsz el? Ugyanott lesztek. Meg mered szólítani élőben? Ha ráírni nem mersz, élőben mi fog változni? Írj rá, az a legkönnyebb. Ha-ahogy írtad-lehet köztetek valami, ez is egy kiindulópont. És nem kell trükközni, olyasmihez nyúlni, amiben nem is hiszel, vagy ami csak bajt hoz rád később. Ha nem működik, jobb ha nem szemtől szembe kapod meg ezt a választ. Legalább is ha tényleg félsz.
2022. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából élőben jobban menne (főleg egy kis bátorító borocska után 😅), mint most random ráírni. Az is lehet, ő jönne oda. Mindenesetre, jaj rég láttalak, mi újság stb. élőben jobban menne.
2022. jan. 7. 00:54
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is jobban jársz, ha ráírsz.

Ha nem sikerül, akkor mi lesz?

Nem ír vissza, na bumm... ettől csak nem állsz fejre?

2022. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Bármit tehetsz, csak istenhez hű legyen. Ez az egész "a szerelmi kötés feketemágia" hülyeség csak pár száz éve kezdődött. Elötte több tízezer évig a legpozitívabb, "legfehérebb", legtisztább mágiának számított..., mert az is..., ha az aki csinálja, és azok akikre csinálja, tudják mi fán terem isten.
2022. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tisztességes szerelmi kötés csak egyféle létezik: ha ketten kötik, egymással.
2022. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Csakis az amiről a másik is tud, és beleegyezik úgy hogy ismeri a buktatóit.
2022. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!