Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet rossz energiákat,...

Hogyan lehet rossz energiákat, esetleg rontást/átkot küldeni valakire?

Figyelt kérdés

A történet nagyon hosszú és a kályhánál kezdődik, szóval nem írnám most le az egész történetet. A lényeg, hogy van egy ember, aki rettenetesen nagy fájdalmakat okozott nekem, annak ellenére, hogy én próbáltam jó színben feltűnni előtte, több álmom megvalósíthatatlanná tette, nem utolsó sorban akkora szomorúságot, önbizalomhiányt és megannyi más rosszat okozott nekem, hogy felmerült komolyabban még az öngyilkosság gondolata is a fejemben. Teljesen összetört, hatalmasat csalódtam, az meg az egészben a szikra volt, hogy az egész igazságtalanul történt.


Szeretnék erre az illetőre rontást küldeni. Nem azért, mert én gyűlölném őt, én nagyon szeretem az összes embert, egyszerűen csak az igazságérzetem és saját magam is úgy érzem, hogy szeretnék adni, legalább egy kicsit abból, amit ő okozott nekem. Hatalmas traumaként éltem át.


Több gyakorlat is érdekel, akár magyar is (pl. rábaközi hagyomány), de írjátok le részletesen, hogy kell csinálni, mit eredményez, mennyire veszélyes és hogy honnan ered!


Mit csináljak? Nagyon tanácstalan vagyok... Egyáltalán csináljak valamint, vagy egyszerűen bízzam Jóisten gondviselésére és tökéletességére, illetve a sorsra/karmára?



2022. márc. 25. 23:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Bízd a Jóistenre/sorsra/karmára!

Átkozni nem nehéz. Igazából eszköz nélkül is lehetséges gondolattal, de mindenképpen nagy mennyiségű érzelem kell hozzá. Negatív érzelmek, düh, gyűlölet. Miután elküldted az átkot ezek visszaütnek rád, és az összegyűjtött saját negatív erőidnek hatását te is megérzed majd. Nem véletlen, hogy az átok után tisztító szertartást is szoktak végezni, meg kell szabadulni az összes negatív gondolattól, energiától miután ráküldted a másikra. Viszont te még életedben nem végeztél ilyesmit, ha jól olvasom, tehát erre az egy átokra rengeteget kéne készülnöd lelkileg, hogy megóvd magad, akár éveket is, annyit meg ez a semmirekellő, akit leírsz biztosan nem ér.

2022. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt ilyen, már a szélén álltam annak, hogy küldök rá valamit, amikor inkább úgy döntöttem, hogy nem teszem. És azóta annyira örülök, hogy nem tettem ilyesmit. Nem azért, mert nem érdemelte volna/érdemli meg, hanem saját magam miatt.
2022. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Még a leggonoszabb ellenséget is szeretni kell. Abból indulj ki, hogy lelki vakságban szenved, azért bántott. A vakokat pedig nem megátkozzuk, hanem segítünk rajtuk.
2022. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
Eddig egy valasz nem erkezett a kerdesre. Atkot nem tudsz kuldeni.
2022. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2022. márc. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
5. Nekem nagyon tetszik a videó. Látszik, hogy az asszony minden érzelmét bele adja, és minden energiáját. Kár hogy angolul van.
2022. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

"Szeretnék erre az illetőre rontást küldeni. ...<===>én nagyon szeretem az összes embert,"


Ez önellentmondás. Akit szeretsz, nem küldenél rá átkot!!

2022. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

6: Igen, elég jó színésznő. Amúgy ez egy létező római szokás volt, amit rekonstruálnak. Az átkokhoz, vékony kis óntáblákat használtak. Ezekre rituális keretek között vésték rá az átok szövegét, szintén a táblán vagy egy külön tárgyon pedig gyakran a célszemélyt jelenítették meg, megkötve, átszúrva. Az átkokban először megidézték, felhívták az alvilági isteneket [név szerint aki "illetékes" lehet, nem általánosan itt például Nemezis, Tükhé, és Megéra fúria] aztán megjelölték a célszemélyt, hogy milyen szerencsétlenség érje (esetleg hogy miért), és ajánlottak valamit cserébe a közbenjárásukért. Itt a videóban nem tudom mennyire korrekt, hogy felajánl olyan dolgokat ami felett nem rendelkezik, mert nem a övé (kb. a célszemély testét), de az a sor "hogy alvilág istenei, hadd lássam mély gyötrelmét, és (cserébe) örvendek és áldozatot mutatok be nektek" szerintem korrekt.


Az összehajtott táblát aztán aztán valamelyik Isten templomához szögelték, vagy jellemzőbb volt hogy szent forrásokba, vagy a föld mélyedéseibe, sírokba helyezve juttatták el az alvilág isteneihez.

2022. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#7.

Maximum a nyugati ember gondolja így. Japánban mindenféle gyűlölet és harag nélkül lefejezték a tiszteletlent, nem csak a szamurájok, hanem több buddhista szerzetesrend is engedte. Én egy dolgot akarok: igazságot. Neki is legyen ugyanolyan helyzete az életben, mint nekem.

2022. márc. 30. 14:59
 10/24 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy inkább a transzcendensre bízom.
2022. márc. 30. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!