Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit kell csinálni átkozás,...

Mit kell csinálni átkozás, illetve rontás küldés után, hogy ne szálljon rám vissza?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Fingani. A fingás elűzi a rossz szellemeket és energiákat.
2022. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Alufóliával bélelj ki egy sapkát és úgy átkozz és ronts.

De közben húzd a fejedre.

Eddig nekem bevált.

2022. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Grimfox ***** válasza:
68%
Vannak dolgok, amik mindenképp hatnak rád, bármilyen bonyolult rituálét is csinálsz a mellékhatások elhárítására. Csak egy kis részétől tudsz megszabadulni, és csak akkor, ha tökéletesen végzed a tisztító rituálét. Ha olyan érzéseket táplálsz, amikkel másokat megátkozol, akkor nem tudsz tökéletes tisztító rituálét végezni.
2022. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Köszi kettes, ha a fingás egyszer nem jön be kipróbálom az alufóliát!
2022. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Valahogy elfelejteni az internetet. Sajnos a tömegkommunikációnak árnyoldalai is vannak, mint az látható.
2022. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Tulajdonképpen a legmagasabb szintű önkontrollal kell rendelkezned. Miután elvégezted az egészet nem is gondolni az egészre, elveszteni az össz negatív érzelmet. Ez emberi elmével a lehetetlen küldetéssel egyenlő. Főleg, hogy az átkozni vágyók általában a traumatizált személyek maguk.

Erre jön még rá, hogy gyakorlott mágiahasználónak kell lenned, tökéletesen kell vizualizálnod, semmilyen lépést nem ronthatsz el.

Ez nehéz biznisz, és aki belekezd, az benneragad egy mókuskerékben. A legtöbben elvesztik az erkölcsi érzéküket. A problémáikat már meg sem próbálják normális úton rendezni. Jobb kimaradni inkább.

2022. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén remélem hogy visszaszáll. :) Megérdemled.
2022. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7.

El vagyok én már átkozva. Nem tudod miken mentem keresztül, volt időszak, amikor ez miatt az ember miatt az öngyilkosságot fontolgattam, mert annyira megkeserítette az életem és az egész egy nagy kilátástalanság, önbizalomhiány és depresszió lett.

2022. márc. 26. 16:56
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: Ebben az esetben itt az ideje hogy elengedd az illetőt és elkezd építeni a saját életed. Majd az élettől vissza fogja kapni amit érdemel.
2022. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert valaki gonosz veled, még nem azt jelenti hogy neked is gonosznak kell lenned. Ezzel csak lemész az ő szintjére.

Vágd el a szálakat ami hozzá köt, engedd el és kezdj új életet. Mert ennek se értelme, se vége nincs.

2022. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!