Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik itthon olyan mágus/jós...

Létezik itthon olyan mágus/jós aki tényleg tud rontás levételt csinálni?

Figyelt kérdés

Elég végső elkeseredettségben gondolok ilyesmire, de szerintem hasznos lenne legalább megnézetni hogy van e rajtam…

Tényleg képesek erre?

Egy csaladtagomnak is panaszkodtam hogy el vagyunk átkozva és egyet értett, ő is arról beszélt hogy tenni kellene ez ellen valamit.

Érdemes elmenni egy “híresebb” jóshoz?


2022. ápr. 28. 06:37
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
100%
A "híresebb" jósok, mágusok, stb. mind fizetősek. Ami azt jelenti, hogy nagy eséllyel akkor is azt mondják, hogy átok van rajtad, ha amúgy semmi sincs. És azt a semmit leszedi neked jó pénzért. Olyat keress, aki nem hivatásszerűen űzi a dolgot, nem nyújt szolgáltatást. Ilyenből is van bőven, és ha szerencséd van, jószándékból megnézi neked, és ha talál valamit, le is szedi. Szerintem keress a témával foglalkozó aktív fórumokat. Ott belebotolhatsz ilyen emberekbe.
2022. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Raechter ***** válasza:
0%
Nincs nagy esély rá, hogy bármilyen átok lenne rajtad, viszont magad is megállapíthatod. Imádkozz egyet és ha erős átok van rajtad elfog az egyik szemed kezdeni könnyezni.
2022. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát itt is írtak már rám régebben, de ő is pénzt kért… ha a híresebbek is csak kuruzslók, akkor hogy nem buktak még le?

Amiatt kezdtem el hinni ebben az egészben, mert egyszer talakoztam egy mentalistával(tudom hogy neki nem ez a dolga), akinek éreztem az erintését anélkül hogy hozzám ért volna… azóta hiszem hogy léteznek ilyen dolgok és engem biztosan megátkozott valaki…

2, nem vagyok hívő, ez nálam nem fog beválni

2022. ápr. 28. 15:58
 4/12 Grimfox ***** válasza:
100%

Ezért olyan népszerű ez a szolgáltatás. Nem lehet nagyon lebukni, ki bizonyítja, hogy nem "varázsolt"? Mivel önként mennek hozzájuk az emberek, és fizetnek, nem sokat lehet ellenük tenni.

Ne légy benne olyan biztos szerintem, hogy megátkoztak. Ahogy elég kevesen gondolják komolyan az egész mágia, és okkultizmus témát, úgy elég kevesen vannak, akik tényleg képesek lennének átkot összehozni. A mágiával, okkultizmussal foglalkozók csak egy kis része lenne rá képes. Elég kicsi az esélye, hogy pont összefutottál egy ilyen emberrel, és pont okot adtál neki rá, hogy megátkozzon. Az átkok nagy része nem igazi átok, hanem a hit, hogy meg vagy átkozva okozza a "tüneteket". Mintha akaratlanul magadat átkoznád meg. Ez a leggyakoribb eshetőség.

2022. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok már másra gondolni. Meg volt sok konfliktusom is, sokszor nem is értem a miértjét, szóval ha összeadódik, abból már lehet valami. Bár gyerekkorom óta tartanak a rossz dolgok.

Én sem gondolom hogy ember átkozott meg, hanem inkább az élet, azzal meg gondolom úgysem lehet mit kezdeni.

De tudom hogy sokan járnak jósokhoz, meg rontás leszedésre, vagy lelki vezetőkhöz, rám is bőven rám férne

2022. ápr. 28. 16:44
 6/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha gyerekkorod óta ilyen, akkor biztos, hogy nem átok, vagy rontás, és senki nem tudja levenni. De nem is az élet átkozott meg, vagy tett tönkre. Valaminek ki voltál téve gyerekkorodban, ami beivódott mélyen a személyiséged tudattalan részébe. Nem akarok találgatni, ezért csak lehetséges példákat mondok. Rossz családi környezet, vagy egy mérgező családtag befolyása, rossz iskolai környezet, ahol elnyomnak, bántanak, stb. Örökölt viselkedésminták, amiket már csecsemőkorod óta látsz, abban nőtél fel, és természetesnek veszed, holott lehetséges, hogy ez okozza a problémát. Elsőnek ezeket érdemes végiggondolni. Ezek szoktak önsorsrontást okozni, amikor hibásan berögződött viselkedésminták, döntési sémák miatt sorozatosan rossz dolgokat okozol saját magadnak, és látszólag kívülről is csupa rossz dolog ér-amelyek szintén a fentiekből következnek, és ahogy megéled őket az is a korábban mondottakra alapul. Ez a téma határeset az ezotéria, és a pszichológia között. Amelyik közelebb áll hozzád, abban érdemes megoldást keresni.
2022. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tiszta vagy mint a hó. Még csak nincs is senki se aki ilyenféle rosszat akarna neked, nemhogy már lenne rajtad valami.


Nincs híres jós, sem mágus.

2022. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amiket találgattál az mind megvolt. De nem én vagyok az egyetlen, akikkel ilyesmik történtek és a többség mégsincs olyan állapotban, mint én. Ismerek olyat, akit rugdosott az apja, mégis lett férje, gyereke. A pszichológusoknak tökéletes alapanyag lennék, de közben meg nincs értelme. Már próbáltam. Ha értelmesebbnek érzed magad a diplomás orvos szakpszichológusnál, az nem túl bizalomgerjesztő helyzet.

Egyébként ha ilyen dolgok történnek egy emberrel gyerekkorában, az már maga az átok. És pont ezért nincs is belőle kiút.

Gondolkodtam azon is hogy megérzik az emberek hogy milyen nyomorult voltam gyerekként, sőt belül még most is, de az már megint ezotéria kategória.


Egyébként tényleg az egész életem a határeset a pszichológia és az ezoteria között, ezt már én is kimondtam, szóval félelmetes, de jól mondtad.

2022. ápr. 29. 09:17
 9/12 Grimfox ***** válasza:

Sajnos ez olyasmi, amiből nehéz kitörni. Nem lehetetlen, csak nehéz, és lassú folyamat.

Hogy kinek lesz emiatt nehéz élete, és kinek kevésbé(senkit nem hagy érintetlenül), az attól is függ, ki milyen lelki alkat. Te érzékenyebb voltál az ilyesmire, benned mélyebb nyomot hagyott.

2022. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én esetleg segíthetek. Ingyen, nehogy lehúzzanak a szemfényvesztők.

Csupán annyi kérésem lenne, hogy írj magadról 10 igaz állítást és egy rövidebb történetet, ami megesett veled és nagy hatással volt az életedre.

ezzel be tudlak mérni egészen nagy pontossággal. neked ennyi tennivalód lenne.

Én pedig intézem ingyen a többi részét. Nem ez lenne az elő ilyen típusú szolgálatom.

Ha hiszed, hogy meg tudom ezt cselekedni, akkor meg is fogom cselekedni.

2022. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!