Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet rituális maszturbác...

Hogy lehet rituális maszturbációt gyakorolni?

Figyelt kérdés

Hogy válhatok a vágyaim kiélésével gyakorlatilag istenné? Hogy tudnám a szexuális vágyakat és az önkielégítést a személyes erőmhöz felhasználni. Teljesen azonosulni akarok az énemmel.


Bizonyos tantrikus irányzatokban, bizonyos az élvezeteket nyíltan felhasználó, pogány irányzatokban (például a hedonista Dionüszosz-kultuszban, amit az aszkéta görögök kritizáltak is a gyakorlatai miatt), bizonyos önszeretettel kapcsolatos irányzatokban, illetve a sátánizmusban is ez egy bevett gyakorlat (volt).


Hogyan kell megfelelően gyakorolni, hogy el is érje a célját?



2022. máj. 10. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Farokveréstől nem fogsz megvilágosulni, pláne istenné nem válsz. Érdemes lenne viszont meglátogatnod egy pszichológust az irreális narcisztikus hajlamaiddal.
2022. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1.

Nem akarok megvilágosodni. Nem vagyok buddhista. Sőt, az én ezoterikus irányzatom kimondottan ellentétes oldalon áll a buddhizmussal, csakúgy mint mondjuk a kereszténységgel, illetve több másik most népszerű vallással. Én nem szeretnék egy magasabb lényhez tartozni, annak megfelelni, illetve nem követek kimondott "szenteket, prófétákat, buddhákat, megváltókat" sem. Az az oldala a témának, amit én képviselek az egyént hangsúlyozza. Minden ember isten, csak nem mindenki éli meg ennek a mivoltát. Egy klasszikus, jobb ösvényes hívő a vágyakat elítéli, míg én egyenesen a csodát látom bennük. Szerintem a vágy is egy isten, ahogy más érzések lényei is. Nevezhetjük Márának, Sátánnak vagy akárminek és elítélhetjük, attól még a vágy is egy szép dolog, de a leggyönyörűbb a vágy kielégítése. A maszturbáció pedig az önszeretet része. Aszexuálisok esetén egy "hasznos rossz", ha valaki nem végzi. Egy nagyon szép dolog, amit lehet gyakorolni rituálisan, és én is el akarom sajátítani. A spirituális szexualitás része. Hisz magunkat kell szeretnünk legelőször. Az élvezet egy olyan dolog, ami igenis elvihet a spiritualitásba. Ezt szeretném megtanulni.

2022. máj. 10. 17:31
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nőjj fel...
2022. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Mint egy kisgyerek, aki a cukorevésben látja az élet lényegét.
2022. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Just do it!
2022. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Youtube-on keress rá gold jacket luke-ra.
2022. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem leszel isten, ahogy Napólen sem. Próbálj meg ezzel együtt élni és megbékélni a sorsoddal.
2022. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tudi333 ***** válasza:
85%

Az orgazmus egy gondolatmentes állapot. Más tudatállapot. Azért olyan jó.

A szex is egy másik tudatállapotban zajlik, ide vehetjük az önkielégitést is ilyen szempontból. Ez a megváltozott tudatállapot segiti a teremtést, ezt hivják kb szexmágiának. Ezért használja aki használja. Nem mondasz hülyeséget kérdező!

2022. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze, hisz már az vagyok. Minden ember a maga istene, csak ezt megfelelően használni kell a spiritualitás terén. Te is a magad istene vagy. Ennek a megtanulásában segít nekünk egy csomó gyakorlat, amelyek sok fajták lehetnek (ebbe természetesen beletartoznak a maszturbációval és a szexualitással kapcsolatos gyakorlatok is, de vannak más gyakorlatok is természetesen). Sajnos ezek nagyon megosztó dolgok. Vannak olyanok, akik egyenesen bűnnek, illetve véteknek tartják az élvezeteket, illetve a vágyakat. De ezek természetes dolgok. Természetes, hogy élvezed az életet. Természetes, hogy jól akarod magad érezni, amihez az egyik legközvetlenebb út az élvezet. A vágy az élvezetre való igény, ami egyre jobban gyötör. A szexualitás, ezzel együtt a maszturbáció is beletartozik az élvezet kategóriába. Olyan, mint az evés. Egy idő után ideges és feszült leszel, ha nem kapod meg. Ez is egy spirituális dolog lehet. Ez egy eszköz magunkhoz. Magunkhoz!
2022. máj. 10. 19:35
 10/21 A kérdező kommentje:

#8.

Én is hasonlóan értettem.

2022. máj. 10. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!