Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkozhattam véletlenül?

Megátkozhattam véletlenül?

Figyelt kérdés

Exem undorítónak bánt velem. Soha nem éreztem ekkora csalódást, fájdalmat mint amit ő okozott, hetek óta szorongok és mintha nem a saját életemben lennék.

Tegnap este olyan dühöt éreztem, hogy az egész testemben átsugárzott. Fejben kívántam neki több ízben is rossz dolgokat, olyanokat, amiket velem tett.

Hajnal 3 körül arra keltem, hogy elönt a forróság és a hideg egyszerre, és ilyen testen kívüli erőket, energia átvonulasokat éreztem. Korábban nem volt erre még példa.

Létezik hogy megátkozhattam?



2022. máj. 24. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Bárcsak létezne ilyen, már sok embert a pokolra küldtem volna..

a te fejedben van baj, nem tudsz atkozni

2022. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
A hulyeket lehet átbszni.
2022. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tudi333 ***** válasza:
82%
Létezhet, igen.
2022. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Amikor valakinek rosszat kívánsz, az mindig átkozás. Az is átkozódás, amikor a zebrán nem enged át egy autós, és emiatt dühöngesz magadban, és mindennek elhordod. Ilyen értelemben valóban átkoztál.

Viszont az, hogy hajnalban felébredtél, annak inkább az idegességedhez, stresszhez van köze, semmi köze az átokhoz. Ez a jelenség egy enyhe alvászavar lehetett, a heves érzelmek vagy a szorongás válthatta ki.

2022. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Grimfox ***** válasza:
58%

Ha az az "energia átvonulás" amit éreztél összefüggésben lenne azokkal az erős rossz kívánságokkal, amiket napközben gondoltál, akkor nagyon betegnek érezted volna magad közben. Nem igazán átkozhattad meg, de ha egy gyenge, és érzékeny emberről van szó, esetleg érezhette. Nem marad ilyen esetben sem rajta, de nem is kellemes érzés.

Próbáld megfigyelni, hogy ez után az éjjeli esemény után még mindig feszültnek érzed e magad. Van rá eshetőség, hogy azzal, hogy magadban kiadtad a dühödet a rosszkívánságokkal, a stressz alól némiképp felszabadultál, és ez a felszabadulás-érzet okozta az éjszakai jelenséget.

Rosszabb esetben egy kezdődő, de ki nem alakuló pánikrohamot éltél át, amit a szorongás, stressz okozott. Az is okoz hő, és hidegérzetet párhuzamosan, és a végtagok zsibogását, elektromosságra hasonlító érzetet, nyomást, áramlás és hullámzásérzetet is. Remélem az első esetről van szó, és inkább felszabadulást éreztél.

2022. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Grimfox, sajnos az idegesség nem szűnt, nyughatatlanul dühös vagyok. Hajnalban kezdtem el nagyon atkozni, elaludtam és kb egy fél óra múlva volt ez az érzésem.
2022. máj. 24. 14:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én ezzel csínyán bánnék, az esetek 99%-ában ugyanis az átok annak árt, aki kimondja őket, nem a célpontnak.

Csak szólok.

2022. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tudi333 ***** válasza:
0%
Miért annak ártana aki kimondja?
2022. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8, nevezhetjük vonzás törvényének, nevezhetjük karmának, nevezhetjük pszichológiának, teljesen mindegy.

Ahogy a kérdező is leírja, hetek óta szorong, hajnalban még mindig nem alszik, hanem átkozódik, hetek óta harag, düh tölti el. Tökéletes állapot a saját tested és elméd földig rombolásához.


Ha spirituálisan nézzük, akkor bevonzza. Azt vonzod be, amire sokat fókuszálsz. Márpedig ha te sokat fókuszálsz ártó gondolatokra, akkor bizony az ártani fog neked. Nem a másiknak, hiszen nem ő vonzotta, hanem te.


Pszichológia:

Folyamatos stresszhelyzetben vagy hetek óta, a tested, a lelked, az agyad képtelen volt pihenni emiatt. Emiatt dekoncentrált, fáradt leszel, szóval a mindenféle szociális vag ymentális teljesítményed romlik.

És a tested is kimerült, az immunrendszered meggyengül ezáltal és könnyebben leszel beteg.


Miközben az ex, ha eléggé tuskó érzelmileg, fel sem veszi, hogy ő rosszatt tett volna, és tök harmonikusan, kiegyensúlyozottan, esetleg boldogan éli az életét, emiatt vélhetően könnyebben teljesít és nehezebben betegszik le.


A legszebb példa erre, amit párszor már leírtam itt az oldalon, hogy nagyanyám fiatalab bkorában ismert egy asszonyt aki folyton átkozódott. "annak is orhadjon k ia bele" - mondogatta gyakran az általa nem kedvelt emberekre. És volt egy pár ilyen. Soha, senki nem felelt meg neki.

A néni nem volt 50 éves sem amikor meghalt. A bélrendszere vérellátottságával lett valami gond, és elhaltak a belső szövezetei. Azaz: elrohadt a bele.

2022. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Grimfox ***** válasza:
71%
Akkor megeshet, hogy egy enyhe, vagy ki nem alakult pánikrohamot, vagy más stresszkitörést éltél át. Azok is elég erős energiaáramlással járnak(van tapasztalatom e téren). Arra próbálj visszaemlékezni, hogy kellemes, vagy kellemetlen élmény volt e az az áramlás, testhőingadozás érzés. Ha kellemetlen volt, akkor esélyes, hogy a stressz, szorongás váltotta ki. Ha kellemes érzés volt, akkor viszont nem kapcsolódhatott az átkozódáshoz. Kellemesnek, vagy kellemetlennek írnád le inkább az élményt?
2022. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!