Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire tanulnál szívesen...

Mennyire tanulnál szívesen öngyógyító szexuálmágiát, ha az a lelked sötét részével és vágyaival dolgozik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan állnál az egészhez, mi az, amire kíváncsi lennél, milyen kérdéseket tennél fel?

2022. jún. 3. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Például azt, hogy mi az az öngyógyító szexuálmágia? :D Mit kéne vele gyógyítani, és miért pont szexualitással?
2022. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Cseréljük meg a kérdések sorrendjét!

Miért pont szexualitással?

Gondolj csak bele, milyen adottságai vannak a szexuális energiának! Tudjuk róla, hogy képes egy új testet, egy új életet létrehozni erre a világra. Az alkotómunkához, örömszerzéshez, szórakozáshoz is szükséges. A gyógyítás olyasmi, mint egy újrateremtés. Ehhez a teremtő erőt pedig éppen emiatt a szexuális energia biztosítja, ami az anyagi világra leginkább ható mágikus erő. Összesűrűsödött tiszta teremtőerő.


Hogy mit gyógyít? Leginkább olyan blokkokat, ahol az energia nem áramlik. Ebben a formában önmagunk előtt letagadott, felszínre nem került dolgokat hozhatunk helyre és használhatunk fel motorként. Fontos, hogy ez a sötétebb oldalunkkal dolgozik, hiszen pont ez kap kevés figyelmet, pont ez van elnyomva bennünk.

2022. jún. 4. 11:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a szexuális energia erős, ezért lehet használni is. Azt kérdeztem, hogy miért pont azt használjuk? Ha csak erő kell, vannak más lehetőségek is, akár erősebbek is, sötétebbek is.

Illetve miért pont gyógyításra? Sok mindenhez el tudom képzelni a felhasználását, de pont nem saját blokkok feloldására. Szerintem ahol blokk van, meg elnyomás, ott pont nem lehet kihasználni az ebből fakadó erőt.

Csak azért kérdezem ezeket, mert nekem nagyon úgy tűnik a kérdésből, hogy elsősorban nem a gyógyulás a központi elem, hanem maga a szexualitás, meg az izgalmas "sötét oldal".

2022. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ne becsüljük le a szexuális energia erejét és sokszínűségét! Nem egy olyan erőről van szó, ami egy könyvből vagy néhány tapasztalásból kiismerhető.

Sokoldalúságát és komplex szerepét jelzi az is, hogy képes egy testet létrehozni. Ehhez mennyi finom munkára van szükség! Nem elválasztható tudattól, érzéstől és még megannyi dologtól. Sokkal univerzálisabb.

2022. jún. 4. 11:37
 5/17 anonim ***** válasza:

Még mindig értem, hogy ez az energia igen f@sza, csak a kérdéseimre nem válaszoltál, pedig pont azt akartad tudni, hogy milyen kérdéseink lennének :D

De tudod, mit? Írj privátban, kíváncsi vagyok mit hozol ki ebből, és remélem nem csak valami perverz vagy...

2022. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha lány vagy írj rám, ezesetben minden egyéb tökmindegy, hiszen varázsolni fogunk.

Ha fiú vagy, akkor pedig ne írj, mert két fiú nem tudna testet sem teremteni szóval ezesetben nem lenne gyakorolható a mágia. A testem egészséges, de a lelkem gyógyulna.

2022. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A tantrikus szex részben erről szól.

Nincsenek kérdéseim mert tudom

2022. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést.

Ez alapján senki ne gondolja, hogy én most azonnal neki akarok állni tanítani és csak jelentkezni kell.

Ez nem így működik.

Az érdekelt, hogy egyáltalán mi a hozzáállás, mi érdekli a válaszolókat.

Nincs semmi kizárva, de kezeljük a helyén ezt a dolgot. Senki nem rángatna be valaki egy idegent a konyhájába azzal, hogy "tegyen már nekem egy szívességet és hadd süssek önnek egy palacsintát".

Esetleg beszélgetni lehet a dologról, ha valakit érdekel, de egyelőre azzal tesztek szívességet, hogy a kérdésre válaszoltok. Nagyon köszönöm!

2022. jún. 4. 22:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha te tartod akkor olyan kérdésem van, hogy milyen formában valósítod meg az oktatást.


Mert hát ugye a puszta elmélet ezen a területen nem sokat ér

2022. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Olyan kérdéseket tennék fel amiből kiderül, hogy te magad értesz e hozzá:

pl. hogy


Mit tartasz a legfontosabbnak elsajátítani spirituális és szexuális területen? Hogyan választod ketté és aztán hogyan egyesíted a spiritualitást a szexualitással?

2022. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!