Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért szűnt meg a Spirits of...

Miért szűnt meg a Spirits of Eridu?

Figyelt kérdés
Illetve igaz lehet hogy azt az oldalt egy pár kis iskolás csinálta, akik más oldalakról informálódtak ?

2022. aug. 5. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Beszélnek ezt-azt de szerintem csak szimplán nem volt minden rendben.
2022. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Elátkozták egymást a boszik és kipusztultak. Nagy cicaharc volt ott ki a nagyobb witch
2022. aug. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Úgy tudom elballagtak nyolcadikban és aztán már nem tartották a kapcsolatot.
2022. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy az a szerver ami biztosította nekik az oldalt követelte, hogy fizessenek nekik mert meghaladta a látogatottság azt a határt ami alatt ingyenesen működtethetik az oldalt.


Ebben nem vagyok biztos de elvileg a hellvegent is egy volt Spirits of Eridu-s csinálja. Bár érdekes, hogy azon már jóval több a vadzsrajána/tibeti buddhista gyakorlat.

2022. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Red6+ ***** válasza:
100%

aki az eridut csinálta az letagadta. azt is h most a hellvegent csinálja.


amúgy a sok látogatottság miatt. azonban vissza hozhatja az oldalt, ki van írva. csakhogy túp hülye hozzá.

2022. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös nem értem

Miért tagadná le?

És ha tényleg ilyen népszerű az a sátánista ág amit képvisel miért nem, hozza vissza ?

2022. aug. 5. 23:29
 7/8 Red6+ ***** válasza:
0%

nem érted azt h túl hülye vissza hozni azt az oldalt?!

ennyire pocsék a szövegértésed???

2022. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A joyofsatan oldalról tettek ki fordításokat, nem a saját tudásukat osztották meg. Azért nem hozza vissza, mert a Sátán elvitte magával a saját bolygójára, csak sajnos odáig már nem ér el a wifi. De ezt ki is írta amúgy.
2022. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!