Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Crowley tényleg lerajzolta...

Crowley tényleg lerajzolta YHWH-t egy látomás következtében?

Figyelt kérdés

Elvileg Aleister Crowley valamilyen állapot bekövetkeztében látta YHWH-t és lerajzolta. Ha jól tudom valami szürke nagy fejű ufót rajzolt de lehet tévedek.


Valaki nem tudja, hogy ez melyik kép? Vagy, hogy úgy eleve mennyire hiteles ez a történet?



2022. aug. 5. 15:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan van a hír?
2022. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az Odaátból... Ami elég mókás mint hiteles forrás, akármilyen jó sorozat is. Legalábbis az eleje tetszett.

Aztán amikor nagyon elkezdték erőltetni ezt az Isten-Sátán vonalat szerintem romlott a minősége.

2022. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én nem láttam az Odaátot még csak nem is hallottam róla?


YHWH-ról szól?

2022. aug. 5. 15:40
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Haver istenről szól, mi ez az obszesszió, hogy te más néven szólítod?
2022. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Grimfox ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem hiteles. Yahweh legnagyobb prófétái sem látták az isten arcát, egyedül Mózes láthatta, és maradt életben. Ezt meg is mondja Yahweh, hogy aki őt szemtől szemben látja, az meghal.
2022. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Crowley korának nagyotmondó különce volt. Ugyanilyen komolysággal kezelendő bármely látomása, vagy akár megnyilvánulása.
2022. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
YHWH az Yahvét jelent. Az Annunaki nyelvben ez az élet. Crowley egy idegen fajjal (is) vette fel a kapcsolatot
2022. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#4

Kérdezz megy egy Hare Krisna követőt, hogy mi azaz obszesszió, hogy megnevezi az Istenét.

Azt gondoltam, hogy ez az Odaát c. sorozat YHWH-ról szól hamár róla és Crowley-ról szól a kérdésem.


#5

Igen ezt gyakran felhozzák ellene de mint ahogy Te is említed Mózes mégis látta és ezért fekszik néhány olyan elmélet mi szerint a történelem folyamán összes megjelent "Isten" valójában egy földönkívüli volt. Főleg úgy hogyha igaza van az egyik válaszolónak aki azt írja, hogy Crowley tudod földönkívüliekkel kommunikálni.


#6

Ez is egy nézőpont.


#7

Ez is egy nézőpont.

Bár én Annunaki nyelvről még nem hallottam, sőt én úgy tudom, hogy a YHWH valami olyasmit jelent, hogy "aki volt, aki van, és aki lesz" (persze tudom, hogy a YHWH egy tetagramm)

2022. aug. 5. 19:25
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha valaki a keresztény istenről beszél éd az alapkérdésben is benne van, akkor szerintem nem kell mindig a nevén szólítani, elég az "Isten" is.
2022. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
ha hiszitek ha nem Annunaki nyelven a Yah életet jelent a biológiai DNA formáról kapta a nevét. A videoban el is mondják szépen 4-perctől https://www.youtube.com/watch?v=PT5nA-1Jmrg
2022. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!