Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ahhoz hogy lássunk szellemeket...

Ahhoz hogy lássunk szellemeket, interdimenzionális lényeket, milyen spirituális tapasztalati síkon kell lenni?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve kezdtem el spiritualitással keményen foglalkozni. Kiolvastam vagy ~50 könyvet, de még nem érzékelek semmit a világból, csak a látható sávban. Mit lehet tenni?

2022. aug. 11. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt az ideje, és szerencsére nem is jön.
2022. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez picit másmilyen, mint hogy "elkezdtem egy éve konditerembe járni, mikor lesz hatalmas izomzatom" dolog.

Egy olyan úton haladsz, akik dolgoznak a harmadik szemmel? Van bármilyen valós cél ezzel? Pl diagnosztika, gyógyítás, stb?

Gyakorolsz minden nap?

Nem tudom mi indított el ezen az úton, de lehet a célod kusza, vagy a ráfordított idő kevés.

Az intellektuális megértés kb 5 %, a nagy része a gyakorlás.

2022. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TinaBet ***** válasza:
67%
meditálj a csakráidon. a neten fenn vannak a csakrák mantrái. pl.: az OHM az a korona csakráé stb.
2022. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

A felső csakráiddal kell foglalkoznod ha érdekel ez. Koronacsakra, Hatodik Csakra illetve a kissebb csakrák amik a fejen helyezkednek el.

Attól hogy olvasgatsz nem fogsz nagyon elérni semmit, illetve felhívnám a figyelmet arra hogy a legtöbb népszerű módszer vagy nem csinál semmit, vagy egyenesen káros és csak ártasz magadnak vele.

2022. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyászolsz? Valaki meghalt, akif szerettél? Öregszel? Miért érdekel hirtelen annyira ez a téma?
2022. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Salvia, DMT, LSD, gombák


Ezek segíteni fognak.

2022. aug. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!