Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan manifesztálhatok...

Hogyan manifesztálhatok hosszabb, egészségesebb hajat,illetve gyorsabb hajnövekedést?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2022. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
67%
Az ilyen módszerek hatásfoka nagyon változó, csakúgy mint az, milyen gyorsan hatnak. Érdemesebb stabilabb, gyorsabb, "világi" módszereket használni. Jelenleg én is pont egy ilyen hajvitamint szedek, és elég hatékony ahhoz, hogy a stressz, és alultápláltság okozta fokozott hajhullást is ellensúlyozza.
2022. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használok világi dolgokat is! :)
2022. szept. 26. 16:44
 4/6 Grimfox ***** válasza:
83%

Én egyszerre világi, és mágikus dolgot használok, mert a termék neve "Magic Hair Capsule". Elég durván hatékony.

Ugyan nem manifesztálás, illetve nem teljesen az, de ha ilyet, vagy hasonlót szedsz, mielőtt beveszed, ismételj magadnak megerősítő mondatokat. Például fogod a kezedben a kapszulát/tabletát/amit szedsz, és mondjuk 7 alkalommal megismételsz egy ilyesmi mondatot: "ez a kapszula különösen hatékony", vagy "ettől a kapszulától erős, egészséges a hajam". És utána veszed be. Ha ezt minden nap megteszed, mindig, mielőtt bevennéd, 1-2 hét alatt tényleg növekedik a bevett készítmény hatásfoka pusztán az önszuggesztiónak köszönhetően. Ha közben el tudod képzelni magad erős, egészséges hajjal, még jobb. Létrehozol egy gondolatformát, folyamatosan megerősíted a szuggesztióval, és a megvalósuláshoz szükséges anyagokat is beviszed a szervezetedbe.

A manifesztálás nem csodatétel. Ha nincs lehetőség, hogy az adott dolog megvalósuljon, nem fog sikerülni. A haj esetén kellenek az anyagok, amikből az erős, egészséges haj felépülhet. Ha az nincs meg, nem lesz eredmény. Ha megvan, akkor a fent leírt módszerrel, vagy más manifesztálós módszerekkel lehet fokozni a sikert.

2022. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak ilyen szintű problémám lenne ami miatt az ezotériához kell fordulnom

Nekem túl gyorsan nő a hajam és ha alig eszem a depresszió meg gyomorgörcs miatt, ha nem is fésülöm is fényes, dús, selymes… ellenben minden más szar az életbemben, olyat nem lehet hogy felajánlom a hajam a sátánnak vagy a sorsnak minden másért cserébe? Hahaha

2022. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grimfox ***** válasza:
Nézd a pozitív oldalát...neked legalább nem hullott ki a hajad a stressztől, és depressziótól. Mondjuk én is 16 évnyi probléma után tartok ott, ahol most. Nem tudom, neked mennyi ideje van gondod. Ha szerencsés vagy, legalább a hajad olyan marad, amilyen most. Kis pozitívum a sok baj között.
2022. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!