Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meddig lehet hinni a jósoknak,...

Meddig lehet hinni a jósoknak, mágusoknak?

Figyelt kérdés
Én őszintén nem hiszek ebben az egészben. Tudom, hogy más embernek hitet, reményt ad egy-egy jóslás vagy elvégzett mágia. Édesanyám nagyon hisz benne és mindig olyan kijelentéseket tesz, amit jósok mondanak neki. Nagyon zavar, mert én nem akarok úgy élni, hogy előre megmondják, hogy mi fog történni. Ő dolga, hogy hisz ebben vagy sem, én nem szeretném ha ebbe bevonna. Kijelentette, hogy a jelenlegi párom csak akadályoz engem, hogy megtaláljon az "igazi", pedig a barátomnak komolyak a szándékai és nekem is vele. Mindegyik testvéremnél mondogatja, hogy nem az "igazi" a pasija (a régi kapcsolatomnál is ez volt jellemző). Meddig lehet hinni a jósoknak? Mit csináljak édesanyámmal, hogy kevésbé legyen megszállottja a témának? Előző héten az egyik mágusa halálra is fenyegetett engem és a testvéremet is, úgy hogy nem bántottuk meg anyámat. Érthetetlen számomra az egész szituáció.

2023. márc. 7. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Semeddig
2023. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez hihetetlenül káros. Van bármi bizonyítékotok erről a fenyegetésről? Ha igen, mutassátok meg anyukádnak.
2023. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2/2 Elküldtük neki a screenshootokat, megnézte, de annyi volt csak a válasza, hogy nem tudott erről és ennyivel letudta. Aki küldte az üzenetet, fél nap után visszavonta messengeren. Úgy csinálnak mintha nem történt volna semmi.
2023. márc. 7. 12:24
 4/11 anonim válasza:
100%
Én ultimátumot adnék anyámnak, vagy soha többe nem ejt ki egyetlen ilyen mondatot se a száján, vagy megszakítom a kapcsolatot. Ez ugyanis nagyon káros rád és a testvéredre nézve, amit csinál. Mert az a hatalmas baj ezekkel a kijelentésekkel, hiába hessegeted el, a mélyben munkálkodnak benned és ráhatással vannak az életedre. Nem azért, mert igazak lennének, hanem mert anyád mondogatja.
2023. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Anyukátok akkor nem jó jósnál van, ha ilyen a barátiköre, hogy megfenyeget egy mágus.

Akkor itt kontárokról van szó és alapjáraton is a rendes jósok le koptatják azt, aki már megszállott szinten jár oda, hogy tartson mérséket.

A jóslás csak egy jelenlegi állapotot mutat, ami ellen tudtok tenni.

De alapjáraton is azt, hogy Ti a pároddal össze egyeztek-e, azt Én alapjáraton is asztrológussal egy Horoszkóp szinasztria keretében nézetném meg és nem kártyát rakatnék vagy gömböt nézetnék.

A jóslás működik, de rengeteg a csaló benne és alapjáraton is csak egy jelenlegi állást mutat.

A jóslás megelőzni dolgokat jó és módosítani.

Ilyet, hogy valaki valakivel össze illik-e Én rendes asztrológussal, profival nézetném, mivel az hosszú távra is mutat teljesen.

Meg normális igazi jóst keresnék, a mágusok, jósok, fehér boszorkányok nem ilyenek, hogy megfenyegetnek, csak a csalók.

A jóslás meg a mágia is egy normális nyugodt lelkületet igényel, nem ilyet, hogy megfenyegetek valakit.

A megszállott, függő embereket le is szokták állítani, hogy ennyit nem szabad jósoltatni.

Keressen normális jóst ne ilyen kontár g*nyókat.

2023. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
Amíg bejön, amit jósolnak.
2023. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5/5 Jobb lenne, ha édesanyám teljesen lemondana az egész témáról és nem beszélne ilyen emberekkel, mert nincs rá jó hatással. (nem érdekel, hogy kamu vagy igazi jóssal/mágussal beszél-e) Nem tudom, hogy tudnám őt erről lebeszélni. Az utóbbi eset után teljesen ellenem fordult, nem is értem miért. Védte azt a mágust, mondván, hogy nagy hatalma van és hirdeti is magát, hogy tanít. Nem értem, hogyha a gyerekeinek ilyet ír valaki, hogy "faszulsz", "megszenveditek mind", "sírni fognak a haláltól"...akkor miért semleges a reakciója. Ha problémája van anyámnak, először hozzájuk fordul, nem hozzánk. Tanácstalan vagyok teljesen.
2023. márc. 7. 15:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom, hogy egy rendes másik jós le beszéli a függőségről. . .
2023. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyukád nárcisztikus gyanús (NPD), mindent csak ő tudhat jól, ebben van segítségére a jós akire hivatkozhat. Meg a realitásérzéke is nulla. Empátiája sincs túl sok (ha van egyáltalán) ha a gyerekeit fenyegetés sem érdekli.
2023. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet hinni nekik, mivel az összes csaló. Vond ki magad az egészből, majd később rájössz mekkora butaság az egész.
2023. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!