Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikeres ex vissza, vagy...

Sikeres ex vissza, vagy bevonzas történeteket tudtok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Az exek nem véletlenül exek. Teljesen felesleges lenne vonzani, ugyanis akkor már ex-exek lesznek. Keress inkább mást, és azt vonzzad.
2023. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem, akkor szoktak visszatérni mikor már kiábrándultál belőlük, de akkor meg már tök érdektelenek számodra.
2023. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Inkább terápiában dolgozd fel, hogy miért vagy képtelen nélküle lenni.
2023. márc. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
73%
Az egész ezotéria egy hazugság, azzal probálják meg, becsalni az embereket a különbőző ezoterikus tanfolyamokra, hogy a vonzás tv működik, leülsz meditálsz rajta , pozitívan gondolsz rá, és egyszer csak ott lesz előtted. Sajnos én is beettem 17 évvel ezelőtt ezt a szar dumát, aztán rajöttem, hogy csak arra jó, hogy pénzt csaljanak ki ezzel az emberektől. Jönnek majd, hogy vannak angyalok, túlajdon képpen isten jó, aki egész életemben arra játszott, hogy kib*szon velem, aztán megmagyarázzák, hogy végül is ez a fejlődésemet szolgálja, valóban míg ezotériáztam sokat fejlődtem nem előre, hanem hátra. Maradj ki az ezotériából ,csa időt, és pénzt fogsz miatta veszíteni.
2023. márc. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Igaza van a 4-esnek.

Az állandó fejlődés,meg tapasztalás egy smafu.Ha az a fejlődés,hogy baj,bánat,gond,szomorúság,magány,betegség,anyagi kár,szegénység,butaság és háborúk az emberek "tanítói", akkor igaz,hogy a Föld egy buntetőbolygó,ahol csak szenved mindenki.

A "kócsok",jósok,látók és egyéb kóklerek,karban a papsággal pedig elhitetik,hogy ez így jó és igazságos.

Szégyellhetik magukat érte.


Exet pedig nem akarunk vissza és nem mesterkedunk ebben! Ami nem megy,vége, azt tudomásul kell venni.Bármilyen jó pl ha iskolás valaki,40 évesen ne akarjon már hatodikos lenni ismét,mert neki az jó időszak volt.

2023. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem, de olyat igen, ahol az egyik vagy mindkét fél erősen talpra állt, és emiatt újra próbálloztak.
2023. márc. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha a szar egyszer kijön az ember seggéből, akkor azt senki nem akarja oda visszadugni.

Ugyan ez a helyzet az exekkel.

2023. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
57%
Nem! De én is a volt exem után kerültem kapcsolatba az ezotériával,kétségbeesésemben hallgattam két ismerősöm tanácsára és mentem el, abban a településben ahol élek két magát nagy szakembernek tartó jósnőhöz, azt mondták tudnak segíteni, ennek már jó pár éve, nem tudnak segíteni, sőt az ezotéria se fog tudni segíteni, a vonzás törvényével együtt sem. Arra volt jó, hogy elkezdetem ezotériával foglalkozni, ráment egy csomó időm, és pénzem, céljaimtól olyan messze kerültem, hogy már nem remélem valaha is megfogom őket valósítani, már csak a korom miatt sem. Tedd túl magad az exeden, keres inkább egy jó pszichológust, vagy mentálhigiénés szakembert, hogy tegye rendbe a fejedet.
2023. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
64%
Én is összejöttem az exemmel és most is együtt vagyunk. Rossz életszakaszban találtunk egymásra először de azóta mindketten váltottunk.
2023. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
A pénzmágia az, amit te keresel!
2023. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!