Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágusok! Mikor és hogyan...

Mágusok! Mikor és hogyan jöttetek rá, hogy varázserőtök van?

Figyelt kérdés

Mi volt az első varázslatotok?

Hogyan folytattátok?

Még ma is használjátok az erőtöket?



2023. máj. 4. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Mikor és hogyan jöttetek rá, hogy varázserőtök van?

1648-ban tudatosult bennem először. Még csak egy 12 éves kislány voltam. Egy farmon éltünk a szüleimmel és a bátyámmal. Többször idéztem elő véletlenül esőt, zivatart. Még nem tudtam, hogy az mind miattam van. Amikor dühös lettem, mindig óriási zápor lett a vége.


Mi volt az első varázslatotok?

Az időjárás irányítása már varázslatnak számít, de ha az érdekel, mi volt az első tudatos varázslatom, akkor azt is megosztom. Több évig abban a tudatban éltem, hogy csak az időjárást tudom manipulálni. 1651-ben (15 évesen) viszont megtörténtek az első sikeres kísérleteim telekinézisben is. Hosszú órákig gyakoroltam a folyóparton, de végül csak sikerült felemelni egy faágat, majd egy nagyobb sziklát is. Onnantól kezdve olyan könnyű volt, akárcsak a karikacsapás.


Hogyan folytattátok?

Igazából ez egy nagyon hosszú történet volna, és félek attól is hogy felismernek, hisz még máig akadnak sötét mágusok, boszorkák, akik az életemre törnek. Na meg ott a média és az internet is, a legrosszabb. De röviden: sok minden történt. Telepátiában is értem el sikereket, majd alakváltó lettem. Arra, hogy halhatatlan is vagyok, csak később jöttem rá. A bátyám sajnos jó pénzért eladott egy gazdag úrnak, aki nyolc évig tartott tömlöcben. Akkor még sötét idők voltak, a boszorkányokat üldözték, megégették, megölték. A mostani párom szabadított fel a rabságom alól 1660-ban. 363 éve, hogy megismertem és egymásba szerettünk. Ő is egy halhatatlan mágus.


Még ma is használjátok az erőtöket?

Hétköznapi életet élünk, nem hírdetjük magunkat, de néha használjuk. Néhány barátunk is van, akikben teljes mértékben megbízunk. Havonta szoktunk összejárni a megbeszélt helyen a boszorkánygyűlésre. Egy teljes hétvége, amikor kieresztjük a gőzt, varázsigéket tanítunk egymásnak, elbeszélgetünk stb. Próbálunk segíteni az embereken, már azokon, akik megérdemlik. Tehát lottószámokat természetesen nem osztunk meg senkivel. (Persze tudnánk, ha akarnánk.) Nekünk nincs szükségünk pénzre, másokra meg tudjuk, hogy csak bajt hoz.

2023. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Mikor és hogyan?


Egyik nap ébredés után, amikor déja vu-m volt - 10 lehettem.


Mi volt az első varázslatom?


Előre megálmodtam dolgokat. Nem minden nap, nem mindig, de időnként azóta is vannak intuícióim.


Még ma is használom?


Természetesen igen, bár a célom, hogy egyszer a lottóötöst álmodjam meg, szerintem sohasem teljesül, bááár ki tudja.

2023. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

2 - A déja vu-ban semmi különleges nincs, pláne nem gyerekkorban. Előre megálmodtad a dolgokat, wow. Szerinted van olyan ember a Földön, aki nem álmodott még olyat, ami a közeljövőben megtörtént vele?


Tudom, hogy 2023-ban mindenki szeretne egy kicsit egyedi lenni, de azért ne legyünk már nevetségesek :P

2023. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
3: egyelőre csak te tűnsz nevetségesnek.
2023. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
4 - Látom, sok ellenérved van azzal szemben amit mondtam.
2023. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
5: trollnak nem jár semmi.
2023. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok troll. Csak egy ember aki gondolkodik, elhiszem, hogy te attól érzed magad különlegesnek, hogy "mágus vagy". De ez a véleménybuborékodon kívül lévőknek nevetséges.


Ha akkor varázserőd van akkor átkozz el, hajrá!

2023. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
7: minél előbb kezeltesd a képzelgéseidet.
2023. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

8 - Komolyan, ennyit sikerült írnod? Ez már nevetséges.


"minél előbb kezeltesd a képzelgéseidet." Irónikus ezt pont tőled hallani, aki azt hiszi, hogy tud varázsolni.

2023. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

9: mondom kezeltesd, ha varázslókat érzékelsz. Ennek nincs egyszerűbb verziója, el kell menni rendelésre.

Nevetséges? 5. üzenetre eljutottál a másolásig reposztnak, igazi érvelés :D.

Kitaposott bohóc cipő. Idejössz szegény nyomi mágusokon trollkodni. Igazi sérült vagy. Most már mehetsz.

2023. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!