Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Előfordult hogy sikerült?

Előfordult hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Hogy kipróbáltad a fekete mágiát,woodoozást ártó szándékkal és sikerült?
2023. máj. 21. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor egy férfi aki bántalmazta a barátnőmet szexuálisan és fizikálisan is, besétált az étterembe ahol épp dolgoztam. Elkötöttem a szakrális és a koronacsakráját. A fizetésnél olyan fejfájásra panaszkodott amitől úgy érezte mindjárt elájul. Én meg néztem értetlenül hogy "Jaj ne tényleg?"

Nem csináltam ennek külön rítust, csak belenyúltam és szétbarmoltam a fickó energetikáját, és ő rosszul lett. Lehet csak egybeesés. Lehet hogy én voltam. De ez már sosem derül ki :)

2023. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És konkrétan hogy kötötted el a szakrális és a korona csakráját? Milyen módszerrel?
2023. máj. 21. 11:08
 3/15 Tudi333 ***** válasza:
Igen
2023. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen. De ezek a megoldások mindig visszahatnak.

1-es! Jobban jártál volna, ha kibogozod a csakráit. Így most majd a te fejed is fájni fog ennek következtében. A rosz rosszat szűl, a bosszú, bosszút szűl. A jó jót szűl, a megbocsátás pedig megbocsátást szül. A mágia pedig, amit használtál ellened lesz karmikusan levezetve. Én a helyedben visszacsinálnám.

De a jó hír, hogy a javító, teremtő céllal készített mágia is vissza tud hatni.

2023. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1es hogy kötötted el a szakrális és a korona csakráját?
2023. jún. 5. 06:34
 6/15 anonim ***** válasza:

4-es te egyáltalán elolvastad amit írtam? Hogy mit csinált az a fazon? Azt is tudod hogy nem én voltam az áldozata? Tehát te azt mondod hogy a szexuális bántalmazóknak harmadik személyként csak bocsássunk meg, nehogy a mi drága karmánk (ami nem mellesleg nem létezik mert a fent említett kis cirógatásomnak nem volt negatív következménye) csorbát szenvedjen. Bocs de szerintem amiről te beszélsz a gyáva tétlenség.

Senki nem tehet ilyet egy ismerősömmel sem anélkül hogy én utána ne lépnék.

2023. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen 6-os, elolvastam. Ha ítélkezel, feletted is ítélkezni fognak. ha te önbíráskodsz, veled is önbíráskodni fognak. Itt az áldozatnak kellett volna lépnie az ember ellen, aki őt bántalmazta. Ha pedig azt gondolod, hogy ha fejfájást okozol másnak és azt te megúszod fejfájás nélkül, akkor tévedsz.

Én nem okoztam senkinek fejfájást és az én fejem sem fáj.

Én most sem okozok fejfájást. Nem légből kapott bölcsességről beszélek, hanem megtapasztalt törvényszerűségről.

Sem a fizikai világban, sem pedig szellemi téren nem tehetsz semmit anélkül, hogy annak a hatása ugyanúgy vissza ne hatna rád. ami 1-2 nap alatt visszaüt , de olyan is van, ami néhány év alatt üt vissza.

Itt nincs olyan, hogy kihúzom magam a következmények alól. Itt olyan van, hogy viselem a következményeket.

Így működik az univerzum. Aki pedig felmentést adhat a visszahatás alól, az nem más, mint aki megalkotta a törvényszerűségeket. Jézus a neve. De inkább Istennek hívják.

2023. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja szóval az áldozat aki nem számított arra hogy bántalmazzák neki kellett volna tenni valamit és ha nem tett hát így járt? Hol élsz te? Bibliákból rakott bunkerben ahol senkivel nem beszélsz érdemben? Ha valaki nem tesz valamit a bántalmazók ellen tudod mi történik? SEMMI.

AZ ÉG VILÁGON SEMMI.

Akkor sem történik a tettessel semmi hogyha nem tudja bizonyítani az áldozat kézzel fogható felvétellel vagy írásos bizonyítékkal hogy megfenyegették. Az ilyen gusztustalan férgeknek meg az áldozatok barátai lesznek a visszahatás.

"Itt nincs olyan, hogy kihúzom magam a következmények alól. Itt olyan van, hogy viselem a következményeket." Lásd a bántalmazóknak az áldozatok ismerősei a visszahatás. Méghogy az áldozatnak kellett volna lépnie. Csak hogy tudd te sötét bibliakukac hogy az önbíráskodásból fejlődött ki a rendszer ami nagy (de nem elég) részben megakadályozza hogy büntetlenül gyilkolásszanak az emberek. Remélem közelről látni fogod az ilyen helyzeteknek a valódi színét és szeretném ha majd akkor mondanád hogy "az áldozatnak kellett volna valamit tennie" mondd csak ezt egy tizenéves kislánynak ha van bőr a képeden hozzá aki nem TUDJA megvédeni magát.

2023. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8!

Nézd. Mifelénk megtörtént egy lányismerősömmel hasonló eset. A leányzó közkedvelt volt. Összejött egy sráccal, aki részegen tett vele dolgokat 1 hónap után. A lány annyit tett, hogy ezt a dolgot elmondta. Nem egy embernek, nem két embernek, hanem minden embernek, még a fészbukra is kiposztolta, hogy a szemétláda mit tett vele. A lány anyja rendőr volt. A srác pedig 3 nap alatt eltűnt. Azóta se tudni róla semmit.

A lány ártatlan volt. Vétlen volt. Ő beszélt róla. Ő nem kért senkit semmire sem. Ennyit tett.

A kimondott szavaknak van erejük.

A csakra-kötögetés arra van, hogy a lelkedet megnyugtasd. Hogy tettél valamit. De ha tettél is valamit, ugyan mit tettél? Leírtad egyes:

" belenyúltam és szétbarmoltam a fickó energetikáját"

Azt sem tudtad, hogy mit csináltál. Elmélyítetted vele a mentális zavarait. Addig csak verte a nőket , de ezután talán már le is gyilkolja őket.

Ha így lesz, akkor a te kontárkodásod következménye téged fog terhelni.


Amit te tettél, az bűntetés. Pedig hatalmadban állt volna meggyógyítani mindkét embert. Ami történt, megtörtént. A felelőség pedig ezután a te lelkedet terheli.

De ezt te is sejtetted. Ezért húztad fel magad.

Azt csinálsz a lelkeddel, amit jól esik. A mai csakkrakötögetéseddel meg az a probléma hogy reggelre téged ér el. Ha bocsánatot kérsz tőlem, akkor rendbe rakom amit elszúrtál, mert így hála a tudatlanságodnak többször senki csakráját nem kötheted el.

A Úr adta neked ezt azerőt 8-as. Most az Úr vette el ezt az erőt tőled 8-as. És csak az Úr adhatja neked vissza ezt az erőt 8-as. Az Úr neve pedig Jézus. Ő pedig visszaadja neked a csakrakötögetés erejét, amint a Bibliát olvasva megismered őt és kéred tőle imában.

Érted gyermek? Ezt beszoptad sajnos.

Isten emberének a csakráját pedig csak Isten kötögetheti, halandónak erre nincs módja.

Ma megpróbáltad, de most elbuktad az erődet.

2023. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tudi333 ***** válasza:

7#-es! Ez csak program benned! Büntudat meg hasonló dolgok. Ettől és ezektől a berögződésektől rohad az egész fényhívők oldala! Menjünk el amellett, hogy valakit bántalmaztak, mert akkor nekünk is bajunk lesz. Ha így lenne is mekkora önzés már ez! Hagyjuk magunkat és majd jó lesz. Mint a templomban. Majd a karma megteszi helyettünk. Jó maszlag azoknak akik még magukert sem tudnak kiállni. Majd a karma kiáll értünk! Várjàtok csak!


Igaza van, annak a hölgynek aki összeborzolta a csakràkat!

2023. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!