Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltatott már valaki...

Csináltatott már valaki szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt a hatás? És mennyit fizettetek érte?
2009. jan. 11. 20:58
 1/8 anonim válasza:
49%
Az mi is?
2009. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a helyedben ilyen eszembe se jutna.. Szerintem nem sok értelme van -.- De hát kinekhogy.. (: De mint látod, nem nagy tolonganak itt az emberek..
2009. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hiszek az ilyen dolgokban, tehát ilyen nézőpontból válaszolok, remélem senkit sem sértek vele.

1,Ha te hiszel benne, téged kötni fog a dolog.

2,A barátodnak vagy elmondod(a), vagy nem(b).

2/a Ha elmondod a barátodnak, és ő hisz benne, őt is kötni fogja, legalábbis ilyen irányból fogja magyarázni a dolgokat[nem azért szeretem xy-t mert olyan jó vele meg szép. hanem mert összevarázsolt minket].

2/b Elmondod neki, és ő nem hisz benne: nem lesz rá hatással. De te ebből az irányból fogod magadnak magyarázni, ha újra akarná kezdeni[azért akar velem neki, mert varázslat köti, és nem azért mert tényleg szeret].

Amennyiben nem mondod el neki, az ő gondolkodására ez semmilyen hatással nem lesz, így ez az eset tulajdonképp megeggyezik 2/a-val.


Ilyesmi lehetőségeid vannak, választani neked kell.


Én személy szerint ennél értelmesebb dolgokra költeném a pénzem(pl elviszem moziba, annak biztos örül), és így a dolgok természetes rendjébe sem piszkálnék bele. Attól, hogy magadhoz láncolod örökre, nem leszel boldog, mert ha az utaitoknak szét kellene válniuk, és ezt te akadályozod, abból csak szenvedés lehet. (mintha szakítás után folyton hívogatnád, bemocskolnád a barátnője előtt, stb.) Ha útjaitok pedig nem válnak szét, akkor nincs szükség a varázslatra.


Remélem segítettem

2009. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A számozást elrontottam. Gáz. Bocsi.
2009. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
70%
Házilag is csinálhatsz, több helyen is le van írva, hogy kell...
2009. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
én teljes mértékben elítélek mindennemű szerelmi varázslatot, akár működik akár nem...meg is mondom miért! kell neked egy olyan pasi, akit (tegyük fel hogy működik a kötés)soha életedben nem tudsz lerázni magadról, akkor sem ha te mondjuk már nem szeretnél vele lenni, ráadásul olyna mint egy zombi, nem a saját érzéeit mondja el neked, hanem azokat amiket te adtál a szájába...neked kellene ez? csak egy nagy nagy hazugság az egész, ráadásul tönkreteszed egy ember életét és érzelmi világát...az a pasi megérdemli, hogy önálló gondolatai és érzelmei legyenek, nincs jogod ebbe beleszólni!
2009. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem.
2023. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogyne
2023. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!