Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 8 hónapos terhes nővel álmodta...

8 hónapos terhes nővel álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy ismeretlen, szép nő előtt álltam, pont a pocakjáig értem, amely kerek, gömbölyded volt. Szinte már mondta, hogy simizd meg. Megkérdeztem, hogy megsimogathatom? És megengedte. Olyan boldogság fogott el. Ja és biztos nem vagyok terhes, épp ezért érdekel, hogy mit jelenthet az álom.
2011. jan. 5. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

-sima álom

-terhes vagy

-valaki terhes lesz

-vagy majd te leszel később terhes

-vagy anyukádnak 8 hónapos terhesen egyik gyereke meghalt.

-valami más előjelzés

-vagy egy elfelejtett terhes rokon

2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ezekre tippelek
2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Freudi értelmezés szerint titkon gyereket szeretnél. Jungiánus értelmezés szerint, a személyiségednek egy új aspektusa van születendőben. Ez az új személyiségrész valamiért közel áll hozzád, vagy vágyott.

A felnőtt éned hoz világra valami újat, amihez a gyermeki személyiséged jól viszonyul.

Vagyis összhangban vagy, vagy leszel önmagaddal:) Szintézis...

2011. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy gerjedsz a terhes nokre.
2011. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy még 1 hónapja van hátra..
2011. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A harmadik válasz volt a leghasznosabb. Igen, gondolkodásom változik és ezt közvetlen tapasztalom, sőt, akarom is néhány dologban. És tényleg, titkon vágyom kisbabára, de ez még odébb lesz. :)
2011. jan. 6. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ezért nem szeretek válaszolni, csak gondoltam hogy.. na mindegy. Amúgy első voltam
2011. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!