Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csinált...

Zsolt alexander kérdése:

Szerelmi kötést csinált valaki arra, hogy egy hónapig fusson utána az illető. Mit is csinált valójában vagy tudtok-e hasonlót?

Figyelt kérdés
Csak,mert itt hagyott a kedves párom a két éves kisfiunkkal és egyik pillanatról a másikra változott.Addig nagyon boldogan éltünk!
2011. márc. 15. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Istenem, felnőtt ember vagy és ennyi eszed van. Ráadásul férfi létedre... Még a kérdés megfogalmazása sem világos számomra. Nagyon boldogan élhettetek.
2011. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Tudod mit a jelent a szerelmi kötés - ha létezik egyáltalán? Azt, hogy a kedves párod nem szerelemből megy vissza hozzád, nem miattad, hanem erőszak hatására. Boldogtalanok lesztek mind a ketten.
2011. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet h azért tette fel a kérdező a kérdést,mert csak ugy ott hagyta a párja,mert vki szerelmi kötést csinált...
2011. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kérdező azt gondolhatja, hogy az ő párjára csinált valaki szerelmi kötést, nem pedig ő akar rá, hogy visszaszerezze.
2011. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Te jó ég, és ezek ráadásul szaporodnak... -.-'
2011. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Isabella95 ***** válasza:
79%

1., aki nem hisz a mágiában, okkultizmusban az mi a f*szt keres itt? 2., nem kell lenézni valakit csak azért mert hisz valamiben ami esetleg nem látható, az agyadat se látod akkor akkor az sincs? -.-' 3., a kérdésre válaszolva ha a párodon szerelmi kötés van más által akkor én úgy tudom, hogy csak az tudja levenni aki rátette

De vannak olyan honlapok ahol bővebb információt találsz erről :)

Remélem tudtam segíteni :)

2011. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

13:44 te teljesen hülye vagy.


kedves kérdező

magyarázd nyugodtan szerelmi kötésekkel azt hogy a nőd egy hűtlen ribanc és másik f*sz kellett neki, és lehet csak azt hiszed, hogy egyik napról a másikra lépett meg. Közben meg kitudja mióta csalt a hátad mögött. De igen, biztos valaki szerelmi kötést tett rá, nem is te voltál kevés neki és/vagy ő ribanc. Ha ez megnyugtat, akkor jó, vetesd le a szerelmi kötést vagy mi a kínt aztán láss csodát, lóf*sz sem fog történni, és tudod miért? Mert ilyen dolgok nincsenek, és rohadtul nem így működnek.


töröld csak :)

2011. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hihetetlen, hogy emberek mikkel kábítják magukat...
2011. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mendy1001 válasza:
Figyelj,ha a párod elhagyott abban te is hibás vagy.Talán már tudtad,hogy lesz valami,érezted de nem akartad elhinni,és nem tettél érte semmit.Figyelni kell az érzésekre.Hiszek a szerelmi kötésben!6 évvel ezelőtt kipróbáltam,és elmondom hogy még a pali még most is hív.Ez komoly 6 év után.De nagyon szeretem,aztán én hagytam el.De 2 évvel ezelőtt ismét kipróbáltam a kötést egy másik fiún akinek csak szexre kellettem.Gondoltam majd megszeret előbb utóbb.De semmi sem történt a kötés után.És tudod miért?Mert valójában a szívem mélyén,az agyam tudatalatti részén nem őt akartam!!!!Ezért azt tanácsolom neked,hogy gondold végig mit akarsz,mert ha csak a gyerek miatt akarod hogy visszamenjen az nem biztos hogy jó dolog.Ha pedig igazán akarod,akkor egy kis mágia és erős koncentrálás segítségével sikerülni fog.Ne add fel!!
2011. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező !

Nem vagy hülye.

Én csináltam már ilyet Férfiként Nőre, és hatékonyan 100 %-osan működött. A hölgy elhagyott, telefonra se válaszolt a kötés után az első smsre randiztunk, és 1 hónap múlva újra együtt voltunk, de nem élvezetes, ha vki nem tud Neked ellenállni, bár szeretne,én aztán megértettem a helyzetem és csináltam egy oldást, és elváltunk.... ezt gondold át Te is, amit én csináltam az erőszak, te is erre készülsz,ennek lesz visszahatása, nálam is volt, nem kellemes...

2011. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!