Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen személyes tapasztalatok...

Milyen személyes tapasztalatokkal rendelkezel a mágia; bűbáj terén?

Figyelt kérdés
Egy horoszkópos oldalon rábukkantam mindenfélére. Szerelmi-kötések, TŰZGOLYÓ VARÁZSLÁSÁRA (XD), különböző mágiákra és úgymond racionális látásmódomat illetően Természetfeletti dolgokra. Tehát nem igazán hiszek ebben, ezért Titeket kérdezlek, hogy milyen SAJÁT tapasztalatotok vannak e-téren?
2011. márc. 30. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
5-ször elhalasztottam egy földrajz dolgozatot úgy, hogy az óra előtt erősen gondoltam arra hogy csak most ne, csak most ne :)) Amúgy tényleg.
2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Az az oldal valószínűleg használhatatlan mivel tudtommal nem létezik "TŰZGOLYÓ VARÁZSLÁS" . A pyrokinézis a magas mágiában is a legmagasabb helyek egyikét foglalja el de még azzal sem lehet a tüzet gömb alak felvételére kényszeríteni. Legalábbis embernek nem. De természetesen tévedhetek, de abban szinte biztos vagyok hogy az az oldal nem éppen használható.
2011. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre értelmes választ is kapj. Nekem szerelmi kötés és kibékülési mágiával voltak sikereim.
2011. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


A mágia nem csak tudomány de életfilozófia is amely olyan elveket ad az embernek amellyel boldogabban teljesebben élheti a mindennapjait. Szeretném ezt kihagsúlyozni s csak azután térnék rá a mágia hoadékaira vagyis az elérhető változásokra és azon képességekre melyeket az ember elnyerhet sok sok és még anál is több idő és erőfeszítés árán.


Ne higgy egy percig sem azoknak az oldalaknak amik hipp hopp megoldásokat adnak ilyen vagyolyan varázslatokra és képességekre.


TŰzvarázslat létezik de az magát a tüzet mint elemet használja s nem a tűzet mint eszközt. ( tűzgolyók ilyesmi) ugyan így vannak a három másik elemmel és a plusz eggyel is varáslatok rituálék és gyakorlatok amelyek mind mind az egyik elemre vannak kihegyezve.


Azonban el kell hogy oszlasam a homályt hogy az egyes elemeket nem lehet a filmekben látottak szeritn formálni mivel azokra éppúgy hatnak a fizikai szabályok mint ránk. S az az erő amelyet esetleg akarattal kifejetnei lehet közel sem elég nagyobb szintű változásokra, de ha majd belemélydsz esetleg jobban rá is jössz miért van z így s ogy mennyire nincs is értelme ezeket feszegetni.


Amellett, hogy a kérdésedre is válaszoljak az elműlt 8 év során rengeteg tapsztalatom volt.

- asztrális utazás

- szellemek

- telekinézis ( habár ez közel sem mágikus képesség)

- rituálék ( versben fogalmazva , gyertyával szimbólumokkal, szertartás szerint.)Jómagam nem egy igét írtam.

- jóslás és előző életek

- időjárás befolyásolás ( bár ezt ritkán mert aért természt anyánk még mindig tudja mit miért csinál, így ebbe nem is kell belepiszkálni )

- nem egy kísérlete végeztem az elméleti mágia területén és főleg azt kerestem hogy mi a végső az az egy dolog ami minden erőnek változásnak létezőnek az alapja és bölcsője. 7 év munkájába került de végül kaptam választ.

- emellett értem és használtam már a "vonzástörvényét"

ami már régebben is volt csak most felkapták valamint olyan alaptörvényeke amik az univerzumban működnek s hatnak az életünkre.


- fogalkoztam már aura látásával érzésével gyógyításával

- gyógyításal az emberi test belső energiakörein és külsőek bevonásával

- használtam már a pszi sebészetet is kisebb sebeknél vagy betegségeknél.

- valamint elsajátítottam egy meditációs gyakorlatot (kb 5 éve gyakorlom)és több relaxációs tehnikát.


- a mágiához visszatérve a legbüszkébb arra vagyok hogy sikerült egyik ismerősömnek segíséget nyújtani mikor autóbaleset után az intenzívre került. Megkértem a gyógyító szellemeket és isteneket hogy segítsék. S miután kijött a kórházból mesélte hogy az orvosok csodálkoztak rajt ahogy milyen hamar ( kb 2 hét) sikerült felépűlnie. Ami ahhoz képest hogy úgy kellett kiműteni a biztonsági övet a hasából nagyon is rövid idő.


összefoglalva nagyjából ezekkel van tapasztalatom valamint ezeknek a hozadékaival.


sokmindenről mevan a vélemáényem és természetesen sok nagyon is sok van még amit nem ismerek vagy nem ismerhetek meg ebben az életben, de bizton mondhatom hogy a mágia az egyik legszebb és legtljesebb tudomány ami magát az életet írja le.


Nincs ebben semmi misztikum.

2011. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. ápr. 6. 15:26
 6/8 A kérdező kommentje:

22:36

Te hol kezdted el tanulmányozni ezt a tudományt?

2011. ápr. 6. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer anyukám tanításai alapján cigánykártyából jósoltam az osztálytársnőmnaek a közel jövőre vonatkozóan. Sajnos másnap bejött. Onnantól kezdve, mint valami természetfeletti lényt tisztelt, és terjesztette hírem, mint jövendőmondó. -.-

Plusz ő is elkezdett kártyavetéssel foglakozni. Hiába mondtam, hogy nem kell ezt a játékot komolyan venni, meg nincs mágikus képességem... :(

Azóta mindenki azt hiszi boszorkány vagyok!

2011. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Azt kell mondjam hogy nekem nagy szerencsém volt mert nayon sok minden olyan képesség mely az idővel és a felnőtté válással általában eltűnik nálam megmaradt s így nagy előnnyel indultam. De ez azt is jelentette hogy már ekkor megvolt a fogékonyságom rá s az egész életem e köré szerveződött. Már a gondolkodásom erre állt be.


De hogy pontosabb választ adjak. AZ első lépések csak a hitből indultak ki. Tudtam és hittem hogy létezik ez a dolog csak nem tudtam megnevezni. Azután sorra jöttek elém, valahogy az élet mindig elém " sodorta" a témához kapcsolódó könyveket és embereket, akikkel megbeszélhettem s ami talán még többet segíet az egyrészt a ráfordított idő amit gondolkodással tölöttem s azon utak megkeresésével ami magyarázatot adhat a mágia jelenségére másrészt hogy volt egy időszak s még a mai napig is előfordul hogy kapok egy egy tanítót, szelemi vezetőt akik nagyon sok hasznos információt módszert és rendszert adnak adtak át s általuk módom volt tanul,mányozni és átélni a kapcsolat tartás ezen módját is ami segített megérteni az információ áramlását ebben a közegben. Vagyis hogy hogy kapcsolódik az információ az enrgiához.


emellett nem kevés anyagot olvstam z interneen is amikor már elérhetővé vált. de nem éleg csak olvasni értelmezni és megérteni is kell. ehhez jó eszköz a meditáció. ha irányított meditációt végezel akkor az adatfeldolgozás gyorsabb les és sokmindere hamar rájöhetsz más dolgokat pedig elmélyíthetsz.


de a legfontosabb talán az ha kialakítassz egy helyes és nyitott szemléletet ami befogad mindent és megfelelően tud kezelni.


nagyjából ennyi.

2011. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!