Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valós (ősi) iratok, könyvek...

Valós (ősi) iratok, könyvek az ősi tanok, mágia terén? Lent hogy mi érdekelne.

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, amiben démonokról, ősi lényekről, idézésről, varázslatokról,boszorkányságról, mágiáról van benne szó? De nem ilyen hogy Harry Potter meg mesék érdekelnek, hanem komoly irományok. Köszönöm!
2011. jún. 7. 20:30
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
19%
Komoly könyvek vs. "ősi tanok, mágia". Valahogy a kettő nem jön össze. Most akkor mesék érdekelnek, vagy komoly könyvek?
2011. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első szóval a találatokat 0ra csökkentetted
2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért a biblia is meseszerű, de mégis egyszer megíródott, valós. sokan szó szerint értik amit ír. És milyen komolyan is veszik nahát. Na ezzel senkit nem akartam megsérteni, csak egy hasonlat. A holtak könyvét is megírták az ókori Egyiptomban, létezik. Holt tengeri tekercsek szintén léteznek. Na ilyesmire lennék kíváncsi vannak-e még ilyenek. Salamon kulcsát is teljesen valósnak vélik.
2011. jún. 7. 20:50
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
36%
Akkor ilyen alapon a Gyűrűk Ura is valós. Ti. az is megíródott valamikor.
2011. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A mai modern mágia alapjai több máben található meg. Érdemes lapozgatni és elmélyedni:


- egyiptomi halottas könyvben

- Hermész Trismagistos - tabula smaragdina

- Magiae Naturalis - ami nem is annyira ősi

- Keresztény liturgia - mivel sokat az ősi természeti vallásokból vettek át



új könyvek irányzatok:

- teozófia - tibeti alapokon

- bagavat githa - budhista alapokon

- hermetika

- druida rúnák - melyek értelmezése magában foglalja az egész rendszer értését

- philip és denning, a pszihikus erők használatáról.

- raymond bucklan

- szepes mária

- eliphas levi

- rieder tarot tanulmányozása

- szimbólum ,szigillum tanok


Emellett ide sorolhatnánk sok vallási alapiratot is.


Ha instant recepre vágysz akkor nagyon keveset fogsz találni mivel felhasználótól függ hogy ki hogyan áll hozzá.


pl van aki a tűzmágiát jobban szereti mintsem a többi elemet vagy van aki tündérekkel dolgozik míg mások más lényekkel elementálokkal. Embere válogatja.


De a fneti könyvek és irányzatok tanulmányozásával és megértésével közelebb kerülhetsz ahhoz hogy érdemben tudj működni és hatásokat kiváltani.


A lista nem teljes pl kimaradt rengeteg jóseljárás meditáció,radiesztázia, univerzális és emberi energetika rendszerek stb... Mindnenek nézz utána mielőtt idézgetsz vagy bármi másba belekezdenél. Maxmum magadon kísérletezz és soha ne máson.

2011. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

utolsó válaszoló.

Látom nagyon benne vagy a témában. Te írtad a másik gyereknek is h hol gyakoroljon. Hiszek ezekben a dolgokban, sőt hiszem h az egész nem is olyan ördöngösség csupán sok dolgot nem ismerünk és valahol a tudomány és a spiritualitás egybe forr.Én vagyok aki új megközelítésbe hoz mindent. Felvilágosíthatnál egy két dologról engem. Bár te már biztos tudod h fel is fogsz..

2011. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


Sok embernek írtam már itt és igyekeztem mindig legjobb tudásom szerint használható ismereteket adni.


És valóban igazad van a tudomány és a spiritualitás nem is áll olyan messze egymástól mint azt most sokan hiszik sőt...


Ha gondolod írj privátban egyet vagy ide:


hospes (a) free mail (pont) hu

2011. jún. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
0%
21:04: Vá, ennyi mindent... Remélem, bizonyíték is van rájuk, nem csak papírpocsékolás.
2011. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik látezik a legtöbbet olvastam is ;)
2011. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
25%
Az egy dolog. Én sokmindent olvastam, de mindent mégsem gondolok valóságnak.
2011. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!