Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Leírnátok a médium nélküli...

Leírnátok a médium nélküli szellemidézések, halottidézések, vagy az élők közé visszahozás módszereit? A linkeket is szívesen fogadnám! Otthon szeretném csinálni.

Figyelt kérdés
Elmondom az okot röviden.Meghalt a sógorom,és nagyon szeretném megidézni,vagy ha lehet,visszahozni az élők közé!Előre is köszi!
2011. aug. 23. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd már a sógornődet! Minek hoznád vissza? Szenvedni? Inkább örülnél, hogy túl van a nehezén, és már nem gyötrődik hideggel, meleggel, éhséggel, vágyakkal, hiányokkal ebben a szeretetlen világban, amelyik még arra se volna rest, hogy visszahozza. Legalább már ott legyen nyugalma, ahol van.
2011. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem lehetséges, részvétem!
2011. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát!
2011. aug. 23. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Írj privit.
2011. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Megértem és részvétem a veszteségedért de jobb ha nem háborgatjuk a halottak szellemét.


nagy valószínűséggel a sógornőd jelenleg vagy egy átmeneti szakaszon megy át amelyben vár egy új testre, ha máris nem született újjá vagy ha már elérte tanulmányai végét akkor elérte a nagy egységet és feloldódott benne.



Az első esteben még lehetsége beszélned vele a másodikban pedig értelemszerűen nem.


A feltámasztás test hiányában nem lehetséges. Nem mellesleg halottak feltámasztása súlyosan ellene van a nagy törvényeknek. Így teljes valójában fizikailag nem csak hogy nagy áldozatok árán lehetne, de nem az lenne akire emlékszel. Sokkal inkább egy tört szétzilált személyiség.


másik lehetőség hogy egyfajta tárolót hozol létre melyben a lelket csapdába lehet ejteni. Azonban ez is súlyos feketemágia. És ne is a kezdő szinteken hanem ez igen nagyfokú hozzáértést igényel. És mivel a hozadéka sokkalta súlyosabb mint várnánk ezért szerintem csak kevés elborult mágus vagy bármilyen mágiát használó személy végezné el.


Az idő begyógyítja a sebeket és majd a megszépülő emlékek kitöltik a hiány okozta űrt. Ha tisztelettel adózol az emlékének és nem felejted el akkor veled marad és tudni fogja hogy gondolsz rá. A jó kívánságaid pedig utolérik bármerre is járjon.


Ezek által mármint a jókívánságok által érhetnek bennünket szerencsés fordulatok és meglepetések az életben. Szóval csak pozitívan!


Részvétem!

2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat elírtam. A sógorodra gondolok végig!
2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Aki tud az szótlan, aki beszél az tudatlan!!!
2011. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az elgondolkodtató válaszokat!Jó,hogy lehet valakikre számitani ilyen esetben is!
2011. aug. 27. 19:29
 9/11 Softness ***** válasza:
70%
szerintem sem vagy normális, tudod te ilyennel mekkora károkat lehet okozni? felejtsd el, neki ott a helye, miből gondolod, hogy ő szeretne visszajönni a földi pokolba?
2011. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
36%
Kérdezd meg Dumbledore-t, ő mindent tud...
2011. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!