Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit érdemes tudni a fekete...

Mit érdemes tudni a fekete mágiáról?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akiket tényleg érdekel, vagy tapasztalták esetleg használták.
2011. okt. 18. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sógorom volt benne, nem akarok írni róla, de ha elfogadsz egy jó tanácsot és ha nem akarsz szenvedést magadnak úgy messzire kerüld! ...és azokat is, akik kapcsolatban állnak vele. jóóóóóóóó messsszire!!!!
2011. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyakorikérdéseken kell ilyeneket kérdezgetned, akkor neked semmit nem érdemes tudni róla :)
2011. okt. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Használni legfeljebb valamely asztali szerepjátékban vagy MMO RPG-ben használhatta bárki is, gondolom így értetted. (Remélem nem hiszed, hogy a valóságban is létezik ilyesmi) Elég sok fantasy világban létezik a fogalom, mindegyikben kicsit más, de a lényeg, hogy ide tartoznak az élőholtakkal kapcsolatos varázslatok, az életerőt elszívó spellek, a lélekvándorlást megbolygató (pl a testből a lelket erőszakkal kiszakító) varázslatok, sokszor más ártó varázslatok is.

Boszorkánymesterek, nekromanták vagy sötét varázslók űzik. A nekromanta van hogy külön kaszt, máshol a varázsló tud specializálódni, megint más játékokban egyszerűen az számít feketemágusnak, aki ilyen varázslatokkal él. Ez gyakran nyomot hagy a fizikai testén és az auráján is, fizikai értékei csökkennek, a bőre szürke, ráncos lesz.

Ami engem illet, nem nagyon szeretek gonosz karakterekkel játszani, de majd minden játéknak van valami internetes fóruma, ott biztos találsz olyanokat, akik az adott karaktertípus kedvelői, szakértői. Talán őket kérdezd.

2011. okt. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekem sógorom volt benne, nem akarok írni róla, de ha elfogadsz egy jó tanácsot és ha nem akarsz szenvedést magadnak úgy messzire kerüld! ...és azokat is, akik kapcsolatban állnak vele. jóóóóóó messsszire!!!!



Kérlek ha ide nem is írod le, privátba küld el a tapasztalatodat.

Sokat jelentene.

Köszi

2011. okt. 19. 08:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Én használtam. Volt amiért megfizettem, igen, vállaltam. Jobb a fehérmágia. A fekete legvégső megoldásokra való esetleg, vagy még arra sem.
2011. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

(Én használtam. Volt amiért megfizettem, igen, vállaltam. Jobb a fehérmágia. A fekete legvégső megoldásokra való esetleg, vagy még arra sem.)



KÉRLEK ÍRJ NEKEM PRIVÁTON, NAGYON FONTOS LENNE!!!

2011. okt. 19. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Akármi ilyen mögött lehet gonosz.
2011. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Speper9 ***** válasza:
Jó magam is benne vagyok sokak (köztük a magam) balszerencséjére is. Szoktam böngészni ezt az oldalt, hátha a saját hibáimból tanult dolgokkal tudok segíteni másoknak is..
2011. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Zimu ***** válasza:

Azt érdemes tudni róla hogy nem létezik. Legalábis fehér meg fekete nem, ezek relatívak, Csak sima mágia létezik.

Attól függ mire használod. Ha te azt amit csinálsz a lelkiismereteddel össze tudod egyesztetni akkor rádnézve semmi negatív következmény nem lesz. :D

2011. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A fekete mágia a mágus fegyvere az önvédelemre és igazságszolgáltatásra. Karma nem létezik, csak az emberiség erejének féken tartására találták ki.
2011. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!