Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkánysággal kapcsolatos...

Boszorkánysággal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék többet megtudni a boszorkányságról, nem a wicca féléről, hanem amelyik a sátánizmushoz közel áll. Érdekelne egy valódi boszorkány tapasztalatai, vagy hogy hogyan néz ki az egész. Érdekelnének ezzel kapcsolatos könyvek is. Nem 13 éves hülye gyerek vagyok akinek nincs jobb dolga, komolyan érdeklődök utána. Az interneten nem sok mindent találok, minden a wicca vallással van elárasztva. Előre is köszönöm a segítséget.
2011. nov. 4. 10:09
 1/7 Pendragon válasza:

Én ezt a könyvet tudom neked ajánlani, mert ez a legjobb könyv róluk. Ebben a könyvben a Baszk boszorkányokról van szó. Rítusok, perek, a kultusz stb. [link]


Én anno 125 forintért vettem :DD

2011. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a sátánizmus része az csak babona

azért mert pl a kereszténységben lucifer az ördög a wiccában pedig egy istenség

2011. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ajánlanám a www.bosziplaza.com -ot
2011. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Sajnálatomra már ismerem ezt az oldalt, és pont ezeket az oldalakat akarom elkerülni. Valahogy az a kalapos nő unszimpatikus nekem, és nyilvánvaló itt a pénzhajhászat is. És nem akarok egy Ouija táblát röpke 25 000 Ft-ért. :) Első válaszoló köszi a tippet.

2011. nov. 4. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is felejts el mindent, amit a boszorkányokról, és a sátánizmusról hallottál, és olvastál. Rengeteg könyv (sőt majdnem minden könyvbe) téves információt találsz róla.

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

Ez az oldal le van fordítva magyarra, a Joy of Satan Papságról származnak az információk, akik elhatározták, hogy visszaállítják az eredeti spirituális sátánizmust. Ez azért is hiteles, mert Maxine Dietrich Főpapnő a Sátán segítségével hozta létre a weboldalt, így az összes információ a Sátántól származik.

2011. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ferry123 ***** válasza:

én sátánista vok és már sok bosszorkány ismerősöm van és azt mondják ha ilyen kérdésed van akkor írd meg nekünk: csf95@citromail.hu

mert itt nyílt választkapsz és elég pontosat azért nem ide írják mert hosszúak

2011. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos? Hány éves vagy utolsó?
2011. nov. 9. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!