Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Láttátok már, szerintetek...

Láttátok már, szerintetek igaz amit a lány ír?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 29. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...
2011. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de indokold légyszi!
2011. dec. 29. 19:17
 3/19 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy igaz- e amit ír.

Nekem gyermek illetve fiatal felnőtt koromban sajnos volt szerencsém megtapasztalni, hogy milyen igazán félni a sötétben amikor egyedül vagyok. Ilyenkor szó szerint úgy éreztem megfagy körülöttem a levegő. Mintha valaki rátelepedett volna a mellkasomra. De egy biztos! Én képtelen voltam az érzéseimet szavakba önteni. De még leírni sem tudtam volna nem hogy kamerába mondani!

Nekem ez az egész kicsit a felkapott paranormal activity című filmre emlékeztet . :D Az is ugyanolyan kitaláció ahogy ez is!

2011. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Beleolvastam 1-2 posztba,szerintem kamu.Unatkozik.
2011. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

attól, hogy kopogást hall az ajtón, nem feltétlenül lehet gonosz szellem vagy ilyesmi.. arra nem gondolt, hogy mondjuk simán a szél mozgatja az ajtót? nálunk is szoktak ilyen hangok lenni..vagy egy bogár, madár, patkány.. akármi. nem kell egyből beparázni. a kutya meg valószínűleg látott valamit, amit ugathat. nálunk a szomszéd kutyák közül az egyik szinte folyton ugat.. biztos lát macskát,egeret vagy vmit..szóval nem hinném hogy igaz..

ha meg szellem, akkor így járt:D nyisson neki ajtót:D

2011. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

19:22

De mi van akkor ha mondjuk a paranormal activity c. film is igaz történeten alapul? Mondjuk azt nem olvastam, hogy a lány is alkut kötött volna a sátánnal ..

2011. dec. 29. 19:36
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint az összes horror film ami elkészült azoknak is van valóság alapjuk???

Én meg azt mondom, hogy nem más mint fikció!

Ahogy írtam én megtapasztaltam milyen igazán félni. Akkor amikor a félelmet éreztem, képtelen voltam szavakba foglalni és másnap sem. A mai napig nem tudom megfogalmazni ,hogy mi volt az oka annak, hogy nem tudtam róla beszélni pedig azóta évek teltek el.

Az igazi belülről jövő félelem bénító érzéssel jár. Az ember legszívesebben elfutna előle, de közben rá jön, hogy nem tud megszabadulni tőle.

2011. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy a lány hazudik.. azért mert te évekkel ezelött fáztál amikor egyedül voltál a sötétben és egyátalán nem lehet igaz amit ír mert szavakba tudja önteni amit érez? defa$zság xd röhögni tudok..
2011. dec. 29. 19:55
 9/19 anonim ***** válasza:

A hit csodákra képes.

Ha a lány hiszi, hogy Lucifer kopog az ajtón (kicsit nevetséges), akkor kopogjon Lucifer. Biztos oka van Lucifernek az ajtón kopogni.

Nem kívánom neki, hogy egyszer találkozzék valóban vele...

2011. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó,értjük már,itt reklámozod a hülye blogodat:DD
2011. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!