Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan adhatom el a lelkem és ...

Figyelt kérdés

Szar életem van a szüleim el vannak válva gyermekorom óta gyakran öngyilkos szerettem volna lenni csakhogy sajnálom magam...ezért gondoltam,mert hallotam ezt meg azt hogy eladnám a lelkem 3 kivánságért mellyel radikálisan megváltozhatna az életem,mert már sajnos nagyon nincs más kiut.


Szóval...tudja e valaki hogy hogyan kell csinálni ?

Mik a következményei ?

Esetleg van e valaki aki megtette? ,ha esetleg akadna akkor az kérlek írja le nekem privibe.


2012. jan. 5. 21:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, én azt mondom, próbáld meg Jézusnak "eladni" a lelked. Abból rossz nem lehet.
2012. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Én 4 évvel ezelőtt eladtam a lelkem az Ördögnek.

Drogozni kezdtem durván...

Mindenem elvesztettem...!!!

1 éve abbahagytam,de a lelkem az Ördögé lett

2012. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
És most boldog vagy, kedves Második? Az Ördög el fog hagyni Téged, Isten örök életre hív.
2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Jaja 3. csak tudod mi a helyzet ?

Hogy ő sok esetben elhagy és nem segít !!!

2012. jan. 5. 21:49
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Odaátban kereszteződésnél idézték meg, de 10 év után megöltek téged a kutyái :D Lehet, hogy ez a legenda alapja googlizd ki valahogy így.
2012. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
46%
Csak akkor segít, ha kéred és hiszel benne. Ha nem hiszed az Urat, ugyan miért segítene? :)
2012. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Mellesleg az ember hagyja el az Urat, ő fordít hátat neki, nem fordítva.
2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%

Nincsen apám, se anyám, se istenem, se hazám, se bölcsőm, se szemfedőm,se csókom, se szeretőm.



Harmadnapja nem eszek, se sokat, se keveset. Húsz esztendőm hatalom, húsz esztendőm eladom.



Hogyha nem kell senkinek,


hát az ördög veszi meg.



Tiszta szívvel betörök, ha kell, embert is ölök. Elfognak és felkötnek, áldott földdel elfödnek s halált hozó fű terem gyönyörűszép szívemen.

2012. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kidobjon magából az a bizonyos föld:)
2012. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Az ördögnek nem ér három kívánságot a lelked, ezt jegyezd meg. Egy kívánságért eladhatod, de azt sem biztos, hogy úgy kapod meg, ahogy te eltervezted. Ne köss üzletet Luciferrel.
2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!