Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Főleg boszik, ti úgy éltek,...

Főleg boszik, ti úgy éltek, mint az átlag? Sikerült teljesen beilleszkedi?

Figyelt kérdés

pl. fáj a torkod, nem gond, odateszed az apróbojtorjánt, lósóskát hasmenésre, csinálsz egy tavaszi tisztítókúrát stb.

Én úgymond eléggé "parsztos" vagyok:D Jól esik behajintani egy felest, enni egy kis szalonnát, kimenni sütni szalonnát a természetben, beszélek az állatokhoz, úszok a folyóban, nem ritkán ott "fürdök meg" ha nincs más, sátorban, vagy szabad ég alatt alszom, ha jó az idő. Nem járok szűrővizsgálatokra, nem járok orvoshoz sem. Ha beteg vagyok, ugye vannak erre is módszerek. Ha tüzet rakok és füstös a hajam, nem mosom meg, mert a füst természetes és nekem nem büdös. Természetesen fürdök napi 1-2-szer, de a természet nem zavar, pl. sár, eső, latyak, mosatlan gyümölcs az erdőben. Szeretem a természetes módszereket.

Azt mondják, én nagyon gáz vagyok, akik nem ismernek, csak ezeket tudják rólam. Tényleg annyira gáz ez? Ti úgymond rendesen éltek, átlagemberként???


2012. jan. 25. 16:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocs ha helyesírási hiba van, nem jó a billentyűzet.
2012. jan. 25. 16:22
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

kedves kérdező!


Szerencsés vagy hogy van lehetőséged úgy élni hogy a természet a lehető legközelebb engedheted magadhoz.


Azonban azt kell hogy mondjam hogy a civilizáció utat tör magának ha nincsenek ilyen körülményeid. pl egy panelban élő sorstársunk ritkán teheti meg hogy a szabadban aludhasson vagy csak elmenjen egy rétre vagy erdőbe. és valószínűleg nem is tenné meg.


a magam részéről nem tudom hogy képes lennék e ennyire azonosulni a természettel habár nagyon szeretem és tisztelem, azonban a viselkedés és a nevelés nem engedi meg egyébiránt nincs is nagyon igényem rá. Tehát engem zavar ha koszos vagyok több napon át. vagy ha fülig sáros leszek jólesik utána megfürödni.


Igyekszem a körülményeimhez képest legegészségesebben élni azonban ebbe nem nagyon fér bele a mosdatlan gyümölcs. Ám ha pl elmegyek almát vagy cseresznyét ,meggyet szedni nem rohanok rögtön megmosni. Megtörlöd aztán jól van az úgy is.


a betegségek kezelésére nagyon jók a természetes szerek azonban sok betegségre már nem hatásosak maximum tényleges orvosi kezelés mellett. Így javaslom hogy a szűrővizsgálatokat ne hagyd ki. Próbáld meg mindkét módszer előnyeit egyesíteni és így még jobban elejét veheted a bajoknak.


Visszatérve kicsit a higiéniára. A társadalom elvárásai megkívánnak egy bizonyos szintű ápoltságot. Ez nem jelenti azt hogy sterilre kell magad sikálnod a kád alatt de ha emberek közé mész próbálj meg alkalmazkodni hozzájuk. Ezzel magadnak is és a társaidnak is megkönnyíted az életét. pl a füstös haj nem egy jó pont bármilyen társaságban.kivéve ha pl sátoroztok vagy szalonnát süttök. Ilyenkor mindenki olyan lesz szóval nem zavaró. De egy buszon nem szívesen szívnék el pár hasáb fát valaki hajáról. Ez legalább olyan zavaró mint a cigifüstös ember.


Emellett nem vetem meg a technikai újdonságokat sem és ahogy írtad rendesen élek normális körülmények között. emellett pedig nyugodtan el tudok mélyednia mágia dolgaiban és bizonyos fajtáit gyakorolni is tudom zavartalanul. Természetesen nagyobb óvatosság és titoktartás kell hozzá. Talán ez az egyik hátránya. De ha Rómában élsz viselkedj rómaiként.

2012. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

jajj utolsó olvasd már el légyszives, ha már írsz!!

Napi kétszer is fürdök, ha úgy van, hogy emberek közt vagyok. Én pl. sátrazásról beszéltem -.-' 1-2 naposról...na mindegy....

kösza választ, nem azt kérdeztem, mit tegyek, hova járjak el, stb. hanem, hogy ki hogy él:D

2012. jan. 25. 17:08
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Értem én. De jobbnak láttam tisztázni mit is gondolok a dologról általánosságban is. És ez hozzátartozik ahhoz hogy milyen körülményeket tudok elképzelni a mindennapokban.


Nem mellesleg a kommentedből inkább világlik ki hogy kissé hanyagabb lennél mintsem a tisztaság mintaképe.

Ezúton bocsánat ezúton is a félreértésért.

2012. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Azért néha menj el mellrák szűrésre. Mert ha van gyógyszered a rák ellen, akkor légyszi hozd nyilvánosságra, hogy másokat is segítsen.
2012. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mellrákszűrés?

ember, nem 50 éves vagyok!:D

2012. jan. 25. 22:35
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
50 alatt is lehet bármikor, sajnos a rák nagyon alattomos betegség!
2012. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt ilyen mellrák soha senkinek. 10-en vagy fiatal 20-on éveseknél meg hát nagyon néznének, hogy se előzmény a családban, semmi, oszt megy, nem vagyok képzelt beteg xD
2012. jan. 25. 23:04
 9/22 A kérdező kommentje:

Ám ennyi erővel elmehetnék egy évben:

1. proktológiára, megnézetni, nincs-e aranyerem

2. szurkálásos allergiavizsgálatra

3.vastagbélrák-szűrésre

4. végbéltükrözésre, hogy nincs-e ott rák

5. bőrgyógyászhoz

6. enzimes daganatszűrésre

...

Úristen:D Nem folytatom, kb, 150 ilyesmi van, és akkor egy egész évnek a fele erre menne el xD És akkor még nem is éltem!

2012. jan. 25. 23:49
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Te nem boszorkány vagy, hanem egy átlagember.
2012. jan. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!