Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan ember, akinek...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Van olyan ember, akinek TÉNYLEG ki van nyitva a harmadik szeme?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak azt hallom, hogy mi lesz akkor, ha kinyílik a harmadik szem, de soha nem írt olyan, akinek ki is van nyitva, ezért kezdek kételkedni az egész mágiában ! Alapvetően a tudományban hiszek, és keresem a válaszokat, de igazából sosem találtam bizonyítékot arra, hogy léteznek természetfeletti dolgok ! Köztük harmadik szemet viselő embert sem találtam még !
2012. jan. 30. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
65%
Attól függően mennyire van valakinek kinyílva a harmadik szeme képes érzékelni a láthatatlan világot: pl. aura látás, szervek energiájának érzékelése, tisztánlátás, tisztán hallás, stb. Aki elérte ezt a szintet gyakran nem dicsekszik vele, ezért hallasz róla keveset.
2012. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 Antimod ***** válasza:
69%

"Aki elérte ezt a szintet gyakran nem dicsekszik vele, ezért hallasz róla keveset."


Méghozzá éppen azért, mert valószínűleg elege van abból, hogy úton-útfélen elmebetegnek nyilvánítják.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:

Azt megértem, de nagyon szeretné kerről többet hallani !

Hogy őszinte legyek, lehet hogy most sokan h..ének néznek, de ha nagyon koncentrálok átlátszó füstént érzékelem az aurát, de minden körül, de lehet hogy csak "képzelődöm" ! Alapvetően Materialista vagyok, sosem hittem ilyesmiben, de már fogalmam sincsm it higgyek...

12 éves koromban pedig a szobámban egy hang a nevemen szólított, csukott ajtónál, és pánikba estem, és kirohantam a szobámból, a szobában pedig 35 évvel ezelött felakasztotta magát valaki, nem tudom lehet-e összefüggés... De lehet hogy csak képzelődtem, fogalmam sincs... de egy hónappal ezelött is halottam egy erős sikító hangot a fülemben, és mintha egy pillanatra elhagytam volna a testem... De ez számomra nem bizonyíték, lehet hogy csak képzelődtem, vagy valami fizikai magyarázata van ! ezért érdekelne a harmadik szem, ha valaki rendelkezik ilyennel, és lát bizonyos dolgokat, amiket az átlagember nem, az azt bizonyítja, hogy tényleg léteznek természetfeletti dolgok ! de ahogy észrevettem mindenki csak mondja, hogy van olyan akinek nyitva van...

2012. jan. 30. 10:19
 4/80 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem mondom semmire azt, hogy hülyeség, rengeteg dolog van, agykontroll, harmadik szem, vallások, stb... szóval akinek van harmadik szeme, azt nagyon szívesen meghallgatnám, főleg ha üzenetet ír ! Szóval senkit nem néznék elmebetegnek...
2012. jan. 30. 10:25
 5/80 anonim ***** válasza:
amit írsz hogy sikoltások és testelhagyás...ugyanígy volt velem, egy az egyben...és akaratomon kívül. amúgy az első kommentelő vagyok, és nem szívesem írom ezt mert meghazudtolom materialista mivoltom, de igen. ez így esett velem is és sokáig ez megis maradt. félelmetes volt és gyűlöltem
2012. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 Antimod ***** válasza:
55%

Érdekes, hogy ezt írjátok "materialista mivoltotok" ellenére... egyébként én is materialista voltam, de már egyre kevésbé vagyok az.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben? Tudod materialista vagyok én is, de kipróbáltam egy meditációt kiváncsiságból, és már az után is különösen éreztem magam, aztán rgyszer mintha valami zörejt halottam volna, gondoltam, hogy áhh, biztos csak a radiátor vagy bármi, de már kcisit kezdtem félni, éreztem hűvös helyeket a szobámban, negatívan éreztem magamat, mintha valaki ott lett volna, de nem foglalkoztam vele, gondoltam csak bebeszélnem, aztán ülök, nézem a tévét, és egy hatalams sikítás, és mintha a testemet elhagytam volna ! elkezdtem reszketni, azt sem tudtam mit csináljak... De ez még nem egyértelmű, lehetett valami fizikai dolog is, valami psichés zavar, foglamam sincs... ezért lennék nagyon kiváncsi ilyesmi dolgokra !
2012. jan. 30. 10:42
 8/80 anonim ***** válasza:
45%
nem írnék róla semmi egyebet mert ez annyira hülyeségnek hangzik, h inkább semmilyen utalást sem adnék kilétemre :)
2012. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értelek ! Spirituális sátánista főpap vagy, vagy mi? :) Még akkro sem nézlek hülyének ! :D
2012. jan. 30. 11:03
 10/80 Antimod ***** válasza:
55%

"Ezt kifejtenéd bővebben?"


A halálközeli élményeket kutatom. Ez nyitotta ki a szememet, és látom azt, hogy mindenre érvényes az a magyarázat, amit az onnan visszatértek (egy része) magával hoz. Egy egész más világkép kezd kialakulni bennem, amiben mindennek helye van. A materializmusnak is, de nem mint egyetlen létező igazságnak.


Ezért van az, ha valaki azt írja, hogy "sikítást hallott, és mintha elhagyta volna a testét", nem fogom azt írni rá, hogy kitalálta, mert nincs hozzá jogom. Könnyen elképzelhető, hogy valós élmény.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!