Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek valóban léteznenek...

Szerintetek valóban léteznenek szellemek, angyalok, démonok és hasonló "kitalált" lények? Vagy csak mi képzeljük oda őket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem képzelek semmit sehova. egyébként is logikátlan a létezésük
2012. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük. Tapasztalat miatt.
2012. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
A badacsonyi görényember létezik! A rézfaszú bagoly is!
2012. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Szerintem léteznek.
2012. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Léteznek egyesek fejében, attól még veszélyesek lehetnek , rá vagy a környezetére nézve nem tanácsos játszani velük....
2012. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

én bármiben hajlandó vagyok hinni, akár törpék meg boszorkányok meg tündérek is lehetnek az erdő közepén, a tengerben meg sellők :D a bizonyíték hiánya nem egyenlő a hiány bizonyítékával... na meg a legtöbb ilyen hiedelemnek van valamilyen valóságalapja,

de néha ez egyszerű magyarázat pl vámpírok = porfiriás betegség eredetileg, jeti = atavizmus, lehet hogy valaki nagy darab szenvedett atavizmusban, és kimenekült az erdőbe és ő lett a jeti stb. stb.


30n

2012. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

Azt kérdezed, léteznek-e "kitalált" lények? Ez jó! :D

Amúgy szerintem nem léteznek. Ezek az emberi kultúra termékei, amivel nincs semmi baj, csak ne essünk át a ló túloldalára. :)

2012. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy olyan kérdés amire senki nem tud logikus magyarázatot adni. Én is tapasztaltam már furcsa,megmagyarázhatatlan dolgot,de ennek ellenére mégsem vagyok biztos a létezésükben.
2012. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Kitalált lények. nem léteznek valójában.
2012. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Tapasztalat. Vannak.
2012. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!