Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehetett az a tenyeremen?

Mi lehetett az a tenyeremen?

Figyelt kérdés

Párom pár hónappal ezelőtt megfogta a tenyeremet, és pár percig így tartotta, eközben én bizsergést éreztem, s miután elengedte a tenyeremet, egy piros kerekített sarkú háromszög jelent meg rajta. Hozzáteszem régen foglalkozott mágiával, volt sok tanítványa is, de mikor kérdeztem mi ez a tenyeremen, csak annyit mondott, hogy nem mondhatja el nekem, csak annyit mondott, hogy megpecsételt engem Krisztus vérével, de számomra ez egy kicsit hihetetlennek tűnt. Nem értem mi lehet ez. Szüleim, akik nem hisznek az ilyesmiben azt mondták biztos piros filctollal rárajzolta a tenyeremre, hogy megvicceljen, de én nem találtam sehol sem piros filctollat, mert valóban úgy nézett ki mintha tollal lett volna odarajzolva, de nem volt a közelben sehol sem semmilyen toll, legalábbis nem emlékszek rá, na meg ha vicc lett volna, akkor azt utólag elmondta volna, mert a viccnek is úgy van értelme, ha kiderül a végén, hogy vicc, s akkor nevetnek rajta. Ha nagyon racionálisan akarok gondolkodni, akkor lehet talán valami bűvészmutatvány, amit már rég betanult, csak előttem akarja felvágni magát, vagy nem tudom... Egyébként aznap nem tudtam lemosni ezt a kezemről, csak másnap jött le... Kérlek, segítsetek mi lehetett ez, előre is köszi!


26/N



2012. márc. 14. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
felakar vágni vele, nehogy már elhidd
2012. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, pedig már kezdtem félni mi lehet ez... Bár akkor aznap annyira nem is izgatott a dolog, így éppen ezért még a pontos napot, dátumot sem írtam fel mikor történt, így nem is tudom melyik nap volt, csak úgy körülbelülre, h pár hónappal ezelőtt... Csak az nem fér a fejembe hogyan csinálta...
2012. márc. 14. 16:20
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Vannak ilyen emberek, jól kifogtál egyet. A fejükkel van a többségnek a gond és emiatt vagy a körülöttük élők szívatására vagy elámítására(áltudománnyal) éreznek késztetést.


Ilyet én is tudok, csak olyan toll kell hozzá, ami elég nedvesen ír és lassan szárad meg a tintája(hő hatására gyorsabban), de nem lehet lemosni hétköznapi oldószerekkel. Bűvészboltban kapni ilyeneket.

2012. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jobb ha keresel magadnak egy normális pasit
2012. márc. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80 szintű boszorkány mester a wowban.XD
2012. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


16:44: Miért nem vettem észre akkor a tollat?


Mocorka: Ezt leszámítva semmi probléma nincs vele, szeretem őt, és ő is engem, azóta nem csinált ilyet! :-)

2012. márc. 15. 13:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem rárajzolta a tenyeredre, hanem rányomta a mintát. Ezt többféleképpen lehet:

például volt a tenyerére ragasztva egy vékony gumiszerű réteg, amit hozzányomott a tenyeredhez és az befestette.


Vagy csak simán festék volt az ő tenyerén is. Utána megnézted az ő tenyerét, hogy volt-e rajta valami?

2012. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az ő tenyerén nem volt semmi, meg gumiszerű valamit sem láttam rajta, de azért köszi! ;)
2012. márc. 20. 13:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a szentháromság jele is lehet,de van többféle formájú háromszög,pl a piramisok sem véletlen olyan alakúak!
2012. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
valószínű védelmező jel,gondolom szeret:D
2012. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!