Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet azért nem értjük a...

Lehet azért nem értjük a spirituálisat mert agyunknak csak 2%-át használjuk?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy miért van az hogy sokan értetlenek a mágikus dolgokkal és úgy a spiritualizmussal, aztán rájöttem hogy hogyan is lehet elvárni, amikor agyunknak csak a 2%-át használjuk.


Nagyon értelmes az ember így is sokat elértünk ezen a bolygón, bár még sok feltáratlan terület van (asztrológia, jövőbelátás, ufólógia stb) Szerintem ha legalább a 98%-át használnánk agyunknak nem is lenne olyan probléma amit ne tudnánk megoldani. A telekinézis és a telepátia mindennapos dolgok lennének mint a Lacarta interjúban elhangzott a Reptoid szociológustól, akik többet kihasználnak agyuknak. Szerintem az idegenek kb 80%-át használják az agyuknak. Valahogyan rá kellene jönni hogyan használjuk ki a többit. Mit gondolsz ?


2012. márc. 24. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy az agyunknak csak 2%-át használjuk, nem több ezoterikus agymenésnél, semmiféle tudományos bizonyíték nincsen rá. Ha igaz lenne, meglehetősen nagy területen sérülhetne az agy különösebb következmények nélkül, ami ugye nem így van.
2012. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
94%
Az agyunknak nem csak a 2%-t használjuk, az agyunk teljesen másképpen működik, amire éppen szükségünk van azt használja, de agyunk 2/3 az ébrenlét állapotában(ha néhány rész minimálisan is) de aktív.
2012. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
94%

Tévhit.

Einstein mondta ezt, de igyekezett iróniát csempészni a mondatába, csak ugye az emberek ezt komolyan vették.

De most komolyan, kicsit több kell ide, mint 2%

Gondolj bele, 2% felel azért, mert képes vagy beszélni, járni, enni, hallani, (igen, az agynak különböző területei aktiválódnak ezek közben), értelmezni egy verset, vagy létrehozni bármit?!

Ha tényleg igaz lenne ez, és használnánk.. kb 70%, akkor már rég kinyírtuk volna egymást valami cuki biológiai fegyverrel...

2012. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim válasza:
19%
Ahogy már előttem mondták ez egy ostoba tévhit. Az ezotéria 95%-a kamu ezt jó lenne már belátni. Földönkívüliek léteznek de még nem látogattak e la bolygónkra.
2012. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Hát Én tudjátok Einsteinnek hiszek, aki nem csak különleges lángelme és kiváló spirituális gondolkodó volt egyben, hanem Nobel díjas nagyszerű fizikus is. Megalkotta a gravitáció elméletét, a relatívitáselméletet és a kvantmmechanikában is nagyot alkotott és már Ő sem használta ki a 100%-ot, pedig mire lett volna képes.


biztosan közel sem használjuk ki., sztem a 2%-sem sokszor, ha elnézem a válaszok színvonalát.

2012. márc. 24. 22:28
 6/69 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, gyors hozzáfűzés:


Az agyunkat adrenalinnal lehet "ingerelni" ugyanis stresszhelyzetben vagy félelem esetén az agyba több oxigén jut.

2012. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:

#5


Einstein ilyet sosem mondott. Nincs róla semmilyen feljegyzés, még egy bulvár cikk sem, és nem hiszem, hogy egy fizikus megbízható forrás lenne egy neurológiai kérdésben, mivel soha nem is érdekelte ez a tudományág, ráadásul az ő idejében az agyat még csak fel sem térképezték.

2012. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Einstein mondta ezt. Mindíg belemagyaráztok valami hülyeséget. A neurológusok honnan tudnák, hogy amikor gondolkodunk hányad részét használjuk ? A mai neurológiai eljárások kezdetlegesek, az agyi elktromos jeleket nem lehet megmérni belül, azt érezni kell. Én elhiszem hogy csak 2%-át használjuk és Einstein ezt biztosan tudtqa.


Van egy ember aki azt mondta, hogy agya 70%-át használja, na ő hatalmas spirituális szinten van ! Képes előre látni az ember jövőjét és a sorsát is, igazi mágikus nagymester és jós is egyben, Jó lenne ha ide eljuta az emberiség legalább.

2012. márc. 24. 22:48
 9/69 anonim ***** válasza:
100%
Arról hallottál már, hogy Einstein fizikus volt és nem orvos?
2012. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
72%
linkeket kérünk mester, hülyeségeket puffogtatni könnyű lássuk a bizonyitást , különben azt kell hinnünk hogy te még az emlitett két százalékot sem használod
2012. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!