Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El tudok átkozni embereket?...

El tudok átkozni embereket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyszer nagyon összevesztem az eggyik barátnőmmel az iskolában,és amikor hazaértem nagyon dühös voltam rá és ránéztem a fényképére és mondtam a fényképre egy pár szép szavat hogy ne legyen egy ideig öröme az életben stb..és mésnap pedig jön az iskolába és mondja hogy meghalt a nagytatája..DE EZ MÉG NEM MINDEN!

az egyik nap az osztályfőnököm ki***ott velem vagyis hogy a semmiért kaptam igazolatlant de ez mindeggy..amikor hazaértem akkor az osztályképen ugye az osztályfőnök is rajta volt és hozzá is mondtam pár szavat ugy mint a barátnőmnek is..aztán az iskolába valamiért nem jött el.aztán kiderült hogy azért mert az eggyik rokona meghalt.:O

Ez csak véletlen egybeesés lehet?Hogy pont azon a napon és pont annak a személynek halt meg valakije?Vagy télleg tudok átkozni?Az osztályfőnökös eset óta nem próbáltam ki..



2012. márc. 25. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem szabad másokat elátkozni mert vissza is eshet rád. lehetséges, hogy csak véletlen. Bár kitudja. De ne csinálj ilyet máskor.
2012. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, visszaszállhat rád az átok később.
2012. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel ezt gyűlöletből mondtad elképzelhető hogy a szabadjára engedett gyűlöloeted tette ezeket, veszélyes dolog mer megbánhatod, bár vissza nemeshet ha csak gyűlöéet, szándékosan ujjra nem hinném hogy menne
2012. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A nyelvtantanárodat is elátkoztad?
2012. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
EPIC WIN
2012. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
kommenthuszár
2012. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gandalf te vagy az?
2012. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kommenthuszározni kell meg hülyeségeket írni idióták ._.

Kérdezőnek: Nem szabad átkozódni mert a gonosz erősebb lessz a jónál, és a végén még rád száll az átok, gondolom nem szeretnéd h. anyukád meghalljon.?!

Csak.okosan a szavakkal.

2012. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak magadat
2012. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
IGEN LEHET ÁTKOZNI SEGICSEK DE AZT OKOS KELL CSINÁLNI MERRT AZ ÁTOK VISSZA ÜTHET RÁD
2012. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!