Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyonkicsúszott az életem a kezemből és ilyenkor úgy szoktamhelyre zökkennki, ha spirituális könyvekből nyert tudás magamévá teszem. Sokat meditáltam régebben már mostanában nem.


Nagy a könyvek terén a bőségzavar és én nem tudom melyiket válasszam. A spirituális beteljesedés érdekel és a felemelkedés a szellemi lélek kibontakozása az ami most leginkább szükségem lenne.


2012. ápr. 5. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
11000 vesszőcsapás!
2012. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dr. Michael Newton (amerikai pszichológus) a "Lélek útja" c. könyvét ajánlanám. Egy kis reklám:

http://www.youtube.com/watch?v=Vqayp95Zy-I&feature=related

(Kérd, és megadatik!) :D

2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem A lélek útját hagyd ki. A könyvek közül válassz intuitívan, az többet segít.
2012. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

A lelkünk útját én is csak akkor szoktam javasolni ha valakinek gondot okoz a gyászfeldolgozása! Oda tökéletes!


Amúgy ha nem olvastad még a Titkot, az elég jó hangulatba tud hozni!

2012. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr. Michael Newton könyvsorozatát (Lelkünk útja I.-IV.) elküldhetem PDF formátumban, ha kell valakinek.
2012. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Müller Péter könyvek sem rosszak, Dr Bruce Goldberg: Asztrálutazók kézikönyve. és még sok ezer van. úgy érdemes ezeket olvasni ha érzed hogy igen neked ezt el kell olvasnod. keress rá neten, vagy a legjobb, menny el egy könyvesboltba és ott nézz szét.
2012. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy rövid novella, de ütős:

Richard Bach: Jonathan Livingston, a sirály


Vagy pedig:

Mark Twain: A titokzatos idegen

2012. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közvetlenül olvasható (Richard Bach: Jonathan Livingston, a sirály):


[link]


Elemzés (magyarázatok):


[link]

2012. ápr. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!