Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehetett ez, mit lehet...

Mi lehetett ez, mit lehet vele elérni pontosan? Jó úton járok?

Figyelt kérdés
Este a szobámban ülve azon voltam, hogy a két kezem közé összpontosítsam az energiát, és labdát csináljak belőle. Közben csak bambultam magam elé, míg egyre jobban megváltozott, a látásom mindent vibrálni láttam, az egész testemet átjárta valami megmondhatatlan érzés, hangokat hallottam, valami jelenlétet éreztem a szobámban, a két kezem között pedig olyan erős pulzálás volt, hogy eltolta őket egymástól. (Kevés az infóm ezekről a dolgokról, nagyrészt ösztönösen próbálkozok)

2012. ápr. 22. 16:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Igazából sok mindent elérni nem tudsz,de ha elkezd egy kicsit melegedni a kezed,akkor az jó,mert valóban van benne energia.Ezzel leginkább annyit tudsz kezdeni,hogy elkezded masszírozni a fájós testrészeket és akkor egyszer csak elmúlik a fájdalom..:) tapasztalat,bolond nem vagyok.
2012. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ, de én úgy értettem h pl harmadik szem felnyitásában jó úton járok ?
2012. ápr. 22. 19:32
 3/26 A kérdező kommentje:
Vagy egy magasabb tudat eléréstét ?
2012. ápr. 22. 19:33
 4/26 A kérdező kommentje:
-t
2012. ápr. 22. 19:33
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik szem és a tobozmirigy aktiválása felé jó ton jársz, sőt már lehet, hogy ki is nyitottad. Fontos tudnod, hogy a harmadik szem kinyitása után minden szellemet láthatsz majd a közeledben, de ne félj tőlük, mert vannak szemtelen szellemek, akik direkt az ilyen látó embereket célozzák meg, idegesítik őket, hogy kikezdjék idegileg az áldozatot. Lehet, hogy előző életedben már használtad spirituális képességeidet, így ebben az életben sokkal könnyebb spirituálisan érzékelned, koncentrálnod, mint másoknak. Kérd Jézus Krisztus áldását és oltalmát spirituális gyakorlataid előtt és csak pozitív entitásokkal (pl. angyalokkal) lépj kapcsolatba.
2012. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó. Én is szeretnék hasonlót elérni. Meditálok gyakran, vagyis próbálok, törekszem....
2012. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek ! Viszont Melkizédek érdekelne hogy te hogyan párosítod Jézus Krisztust a reinkarnációval ...
2012. ápr. 22. 19:59
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Jézus Krisztust, látom, amint szobákban repked a Kárpát- medencében és harmadik szemeket nyitogat, ebben az életében..ehhe...
2012. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

jó gyakorlásnak, egy idő után lehet hogy komolyabb hőt vagy fényt is tudsz majd létrehozni, de nem mostanában.


ha a fejlődést szeretnéd elérni, ahhoz mindenképpen tanulnod kell, és filozófiai, lelki fejlődésre is hangsúlyt kell fektetned.

2012. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Itt tényleg azt hiszik páran hogy a 3. szem az egy szem?:D Aranyos...
2012. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!