Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ingázás, igen-nem kérdésekre...

Ingázás, igen-nem kérdésekre választ ad, a jövőbeliekre is? Valaki ért ehhez?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam ilyen egyszerű kérdésekkel, mint pl, szerda van? -akkor az volt, és válaszolt, hogy igen, csütörtökre nemet mondott... ugyanezt felírtam papírra, és lefordítva összekevertem, rákoncentráltam, és úgyis a helyes választ adta..

Majd, Nővéremet megkértem, hogy fogja meg a kezemet, gondoljon erősen valamire, és az én kezemben volt az inga, és így is jól válaszolt....

Nem értem, hogy működik, de nagyon érdekes!

( régen két férfi közül választott nővérem, hogy melyikkel lesz párkapcsolatban, és nem azt hozta ki, akit akkor szeretett volna, hanem a másikat.... most tényleg Vele van és nagyon boldogok. :D)


2012. máj. 17. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon érdekes, az igenre nekem körbe forog, a nemre ide-oda mozog, ez mindig bejön, de jövendőt nem mond, sajnos a tudatalatti befolyásolja, mert általában azt mutatja, amit szeretnék.
2012. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem vízszintes a nem, a fel-le az igen, és elég intenzíven kileng.... van egy olyan is, hogy ha felírod a nevedet egy papírra, meg születési dátumot, és ha elkezd forogni rózsafüzérrel kell csinálni, állítólag "el vagy átkozva"... nekem áll, meg egy pár embernek is próbáltam, viszont csomó embernek kileng... nem tudom, h ennek mi áll a hátterében...vagy igazából tényleg jelent-e valamit, csak hallottam és kipróbáltam. ( mást is megkértem, h nézze meg ugyanazokat, és ugyanazokat a válaszokat adta Neki is...)
2012. máj. 17. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ingára való ráhagyatkozással óvatosan kell bánni. Ingát valójában nem mi irányítjuk. Sajnos, egyre több olyan inga van, amelyet nem boldogító erők irányítanak. Ennek legfőbb oka az, hogy sokan úgy nyíltak ki a szellemvilág felé, ahogyan nem szabadna kinyílniuk. Az inga, mivel külső és benső sugárzásokra, rezgésekre reagál, azért ki van téve olyan zavaró erőknek, melyek éppen nem a szeretet és szeretés irányát kívánják követni. Ezért e téren igen nagy a bizonytalansági tényező. Ezért ott mindig megvan a tévedés veszélye, mely csak megfelelő kontroll által csökkenthető. Vegyük tudomásul: nincs csalhatatlan ingázó, csupán többé-kevésbé tévedő ingázó van. Használhatjuk tehát nyugodtan az ingát, de az általa kapott információkat más úton is meg kell próbálni mérlegelni. Nem szabad feltétel nélkül semmiféle ingában bízni!
2012. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindig azt mondja amit szeretnék, mert arra koncentrálok. A saját rezgéseid irányítják. Ez miért hihetetlenebb, mint az hogy szellemek, nem is értem...
2012. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem mivel jövő nem létezik. Csak múlt és jelen. Az inga max egy lehetőséget vet fel előtted.
2012. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy SVT tanfolyamra, ahol megtanítják, hogy tudsz biztonságosan ingázni. Úgy, hogy ne a tadatalattid, tudatos éned, vagy bármi más válaszoljon, hanem valódi igaz válaszokat kapj. Az inga válaszai így jók lesznek, de jóslásra nem alkalmasak. Jelenlegi életedre viszont megoldásokat tud adni.
2012. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az inga nem válaszol helyesen negatív földsugárzásban,és ha nem te vagy a tulajdonosa,vagy a tiedet,más is megérintette! akkor vízsugár alá kell tartani,és át kell vedd az irányítást tudat alatt, a gondolatoddal is kérdezheted ingádat, és hülye kérdésre hülye választ is kapsz,amit te tudsz arra nem tud jól válaszolni,mert már tudod:)
2012. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utóbbi válaszadó vagyok! Ezen alapon nem tud jó választ adni! Az inga nem játékszer,aki nem tudja kezelni,vagy komolytalan kérdésekkel zavarja az érzékeléseit,annak semmi esélye, értelme használnia,mert mindig tévesen fog ki lengeni! rá kell érezni, az inga rezgésére :)
2012. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!