Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Patrick Guérin?

Patrick Guérin?

Figyelt kérdés
Valakinek írta már azt hogy elhalasztott egy utat miattatok mert érezte hogy nagy szerencsétek lesz?Ha fizettek 9.550ft akkor 3héten belül milliók lesznek a számlámon.Mondjuk én nem hiszek benne de küldi a leveleket ha kell,ha nem.Most párizsban van és elhalasztotta miattam az utat mert valahova indult volna.
2012. júl. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Két-és fél éve molesztál. Fel se bontom a küldeményeit. Egyenesen mennek a kukába.
2012. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Most párizsban van és elhalasztotta miattam az utat mert valahova indult volna."


Kedves emberke ő..


nekem tavaly odaadta a medálját amit a mesterétől kapott;)


mese habbal az egész emberke.

2012. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan nekem is ugyanezt írta.De azt nem tudom hogy nem tudnak vele mit kezdeni pl a hatóság.Ez is egy félre vezetés.Aki csaló áldozata lesz az is önszántából add oda bizonyos összeget mondjuk egy befektetésre.
2012. júl. 13. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a Guérin nevű fantázialény korábban Marcos van Ring néven molesztálta a jónépet. Én egyszer írtam neki, ha megnyerem a 10 milliót, amit nekem ígért,én kilencezer helyett 900 ezret küldök neki. Nem válaszolt.
2012. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Arcturus75 válasza:

3 hete az alábbi válaszlevelet küldtem el ennek a sáskának!


Tisztelt Patrick Guérin, Sorselemző Próféta Úr!

Meglepődve tapasztaljuk az ön nevével fémjelzett levelek tömkelegét, melyet szeretett Nagybácsinknak, Sasvári Mihálynak címzett (Budapest Óra út 15/B 1125) születésnapja alkalmából.


A kimerítő, precíz és ingyenes sorselemzést, az októberi, novemberi, decemberi, ön által előre jelzett szerencsenapokat Misi Bácsinak sajnos már nincs módja megköszönni, hiszen 2015 júniusában elhunyt.

További sikeres elemezgetéseket kívánunk önnek!


Remélem, senki nem veszi komolyan, az idősebb korosztályból sem ezt a BŰNÖZŐT!

2015. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!