Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudja a lelkét eladni...

Hogyan tudja a lelkét eladni az ördögnek az ember?

Figyelt kérdés
NO! erre volnék kíváncsi a trollokra viszont nem!... ha megkérdezitek miért akkor leírom de úgy érzem csak offolás de ha nagyon muszáj leírom szal' hogyan lehet lelket eladni az ördögnek? (nem tudom amúgy h jó kategória már h ezotéria na mind)

2012. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Olvasd szépen el

2012. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
70%

A lélekről tudni kell, hogy nem azonos azzal, amiről úgy gondolod te vagy, tehát az érzéseiddel gondolataiddal, benyomásaiddal. Ezek mind kapcsolódnak a lélekhez, de a lélek mindezek fölött áll, a fent leírtak a lélekből fakadnak. Tehát ha te el akarod adni a lelked az ördögnek, az olyan, mintha a kisujjad akarná megmondani, mit csináljon a tested többi része. A lélek nem eladható pont ezen okokból kifolyólag. A másik oka, hogy a lélekkel nem sok dolgot tudna kezdeni önmagán kívül más. Az ördög, vagy démon képtelen még csak a közelébe menni is a léleknek, éppen ez okból környékezi meg az ember alantasabb részeit. a vágyait, érzelmeit, és ezeken keresztül a gondolatait.

Emellett a démonokat, ördögöket nem úgy kell elképzelni, mint szárnyas torzszülött lényeket, vagy bármit ami alakkal rendelkezik. Sokkal kevésbé kézzelfogható a valóságuk, és sokkal rejtettebb a befolyásuk. Nem alkudnak, mert nincs rá szükségük. A befolyásuk így is nagyobb az embereken, mint amit el tudsz képzelni. Nem kötik magukat szerződésekhez, mert így is mindent megkapnak amit akarnak. A te igényeid pedig nem érdeklik őket, miért alkudnának? Így is az életed majd minden területén befolyásuk van. Minden ember életében, kevés kivétellel. Hatalmat nem kaphatsz tőlük, de ha megszabadulsz a befolyásuktól, akkor több jut neked mint hatalom.

2012. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondj egy árat.
2012. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%
Kici occo ezeröccáhz. Szóvalhogy van ami nem eladó.
2012. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%
minek?! nagy hülyeség ..ha hiszed h van ördög, akk hinned kell istenbe, és az angyalokbvan is, és.. inkább tanulj meg az angyalokkal kommunikálni.. ők segítenek neked, ami nem rossz célú.. amúgyis.. az ördögtöl mit vársz? majd ponn a világ leg gonoszabb lénye lesz olyan kedves veled nem?! és ez is a kedvessége miatt van : WTC [link]
2012. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

"Így is az életed majd minden területén befolyásuk van."


te meg miről beszélsz? kit befolyásol mi?

2012. júl. 23. 23:33
 7/73 A kérdező kommentje:

"minek?! nagy hülyeség ..ha hiszed h van ördög, akk hinned kell istenbe, és az angyalokbvan is, és.. inkább tanulj meg az angyalokkal kommunikálni.. ők segítenek neked, ami nem rossz célú.. amúgyis.. az ördögtöl mit vársz? majd ponn a világ leg gonoszabb lénye lesz olyan kedves veled nem?! és ez is a kedvessége miatt van : WTC [link]


te hogyan kommunikálsz az angyalokkal? nem kell h kedves legyen velem csak adja meg azt amit akarok nagyon hatásos volt a WTC én mondom nem nagyon érdekel más emberek szenvedése tudom r*hadékság de néha még örülök is az ilyeneknek... h miért? mert ha nekem rossz vagy szenvedek akkor más se legyen már boldog tudom tudom dedós vagyok :'( de e van

2012. júl. 23. 23:38
 8/73 anonim ***** válasza:
Ismered a hét fő bűnt? Számold össze te hány fő bűnben vagy vétkes. Büszke, kevély vagy e? A pénz rabja vagy e? Parázna vagy e? Irigykedsz, dühöngsz? Ismered e a mértéket? És végül teszel e olyasmit, amihez nincs kedved, de ha megcsinálnád azzal sokan előrébb lennének? Ebből legalább hármat én magam meg tudok nevezni, ami igaz rád. A démonok így befolyásolnak. Az ösztöneiden, és vágyaidon keresztül. Ha akarod, ha nem, a rabjuk vagy, és nem kapsz érte cserében semmit:) A démonok elvesznek, de nem adnak. Nem kell adniuk hogy megkaphassák mindazt amit csak akarnak. És ezek csak a fő bűnök. Az erőszakosság, a félelem például nincs is közöttük. Rab vagy, de akiktől a felszabadulást várnád, pont azok a rabtartóid. És ők nem fognak neked adni cserében semmit.
2012. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:

kedves Sarlol!


a linked nagyon korrekt pontosabban ami benne van az a korrekt igazából ezt vártam volna el az istentől is csak vmi furcsa oknál fogva nem kaptam semmit, de ha így van ahogy írva vagyon akkor ez nagyon jó... már csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan csináljam hogy lehet szolgálni?

2012. júl. 23. 23:47
 10/73 A kérdező kommentje:
na sorold már fel kérlek azt a hármat igazán kíváncsi vagyok rá szerinted melyik az a 3 bennem... ha igazad lesz nem tagadom le
2012. júl. 23. 23:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!