Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudja a lelkét eladni...

Hogyan tudja a lelkét eladni az ördögnek az ember?

Figyelt kérdés
NO! erre volnék kíváncsi a trollokra viszont nem!... ha megkérdezitek miért akkor leírom de úgy érzem csak offolás de ha nagyon muszáj leírom szal' hogyan lehet lelket eladni az ördögnek? (nem tudom amúgy h jó kategória már h ezotéria na mind)

2012. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
A harag mindenképpen. Ez már a hozzáállásodon is érződik. A kapzsiság szintén. Eladnád a lelked hogy megkapd amit akarsz. Irigykedsz, ha másnak jobb sora van mint neked, ezzel függ össze a kapzsiságod, és a haragod is. Ha te nyomorogsz, nyomorogjon más is, ha másnak jó, neked is legyen jó. Mindezek nem csak tettben számítanak, hanem már akkor ha mint gondolat, érzés megvannak benned. A paráznaságot nem tudom, de nem is vagyok rá kíváncsi megvan e benned, de a jóra való restség már a hozzáállásodból kitűnik, hogy megvan. Ja várjál, hármat mondtál hogy soroljak fel. Ez már a negyedik, nem feltétlen akartam grátiszt. Bocs. Egyébként nem zavar ha letagadod sem. Nem nekem kell tudnom mi van benned, hanem neked.
2012. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:

nem szoktam másokra irigy lenni a haragom nem ebből származik hanem boldogtalan vagyok a jóra való restséget szintén nem tudhatod attól, hogy engem hidegen hagy mások halála akit nem ismerek és viccesnek tartok az nem jelenti azt, hogy másokon ne akarnék vagy ne tudnék vagy nem szoktam segíteni csak úgy semmi viszonzást várva... kapzsi sem vagyok úgy érzem mindenkinek joga van a boldogsághoz én csak vidám boldog életet akarok pénzt sem kérnék érte sőt semmi extrát ez nem hiszem h kapzsiság lenne


nagyon faszául félre tudtok lövöldözni ti úgymond isten szolgái nagyon furcsa h sokszor az áldozatot akarjátok bűnösként bemutatni mint ahogy tetted

2012. júl. 24. 00:11
 13/73 A kérdező kommentje:
egyébként úgy hiszem jobb hogy inkább dühös vagyok mint ha súlyosan össze lennék törve és megakarnám ölni magam
2012. júl. 24. 00:14
 14/73 anonim ***** válasza:

önzőnek kell lenni, tele vágyakkal: az egyenes út hozzá


sokat kell hazudni (pl. magasztos dolgokról, istenről, szeretetről)

2012. júl. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 Ilyent ***** válasza:
Az ördög benned van az a neve hogy EGO.
2012. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 Ilyent ***** válasza:

De most jöttem rá a válaszra



Legyél öngyilkos és menten elé kerülsz.

2012. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
Ha meghalsz örökké szenvedni fogsz ! Ezt akarod ?
2012. júl. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
63%
Nincs örök kárhozat, mint ahogy nincs örök üdvözség sem. De nem is lenne igazságos ha egy rövidke földi élet alapján ítéltetne hol töltöd majd az örökkévalóságot.
2012. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 Won ***** válasza:
Javaslom keress más megoldást a céljaidra. Hidd el, ha küzdesz értük, el is éred őket. :)
2012. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

"Ha meghalsz örökké szenvedni fogsz ! Ezt akarod ?"


én a mostani szenvedéseimnek akarok véget vetni tulajdonképpen gyerekkorom óta e van most akkor te miről is beszélsz akkor?

2012. júl. 24. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!