Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudja a lelkét eladni...

Hogyan tudja a lelkét eladni az ördögnek az ember?

Figyelt kérdés
NO! erre volnék kíváncsi a trollokra viszont nem!... ha megkérdezitek miért akkor leírom de úgy érzem csak offolás de ha nagyon muszáj leírom szal' hogyan lehet lelket eladni az ördögnek? (nem tudom amúgy h jó kategória már h ezotéria na mind)

2012. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a témát le kéne zárni!A dolog nem olyan egyszerű jó magam több mint húsz éve kutatom a témát sok mindenre rábukkantam de szerintem jóval több amire nem!Ha valaki sátánista elkötelezett hívő a keresztény élet ellentétét kell élnie ahhoz esetleg amit szeretne az beteljesüljön!Egy légből kapott elhatározás nem elég hozzá az teljesen nyilvánvaló!Nem lehetsz Pl:geológus egyik napról a másikra!Szerintem nyugodtan lehet hanyagolni a témát mert nem biztos hogy jó fog kisülni belőle!25-30 ezer napot él egy ember ennek egyharmadában még gyerek jóformán második harmadot végig gürcöli a harmadikban készül a nagy utazásra kár lenne ezt a rövid életet eldobni higgyétek el!
2012. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 Ilyent ***** válasza:

Te csak azét mondod ezt mert azok közé tartozol akik féltik azt a tyúkszaros életüket.

Élni mi értelme van semmi

Nem te alakítod az életedet akkor meg minek élni vagy félni bármitől is?

2012. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 Ilyent ***** válasza:
azért
2012. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
Vagy elkeseredett vagy, vagy pedig féltékeny mert írásaidból kitűnik én nem félthetem az életem mert fegyveres személyi testőr vagyok félőseknek nem igen való!Ha szerinted szart sem ér az élet minek jársz erre az oldalra?Ha ismerősöket szeretnél ne azzal kezdj hogy mindenkit eltaszítasz magadtól!Hidd el fontos az önbecsülés ha magadat nem tudod becsülni akkor másokat sem fogsz.Próbálj valami célt kitűzni magadnak és azt érd el ez az első lépés!
2012. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 Ilyent ***** válasza:

Nem nyert.

Elkeseredett nincsenek gondjaim akkor miért lennék az.

Neked lehet pár.

Vagy pont egy biztonsági őrre leszek féltékeny.

Nem hinném.

Neked lehet csak ismerőseid vannak engem nem érdekelnek az ismerősök csak a barátok.

Akkor most miről beszélünk

2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Nem biztonsági őr vagyok hanem személyi testőr most nincs kedvem leírni mi a különbség a kettő között még annyi hogy nem ez az egy szakmám van csak jelenleg ezzel foglalkozom!Azt pedig nyugodtan elhiheted hogy egy embernek az életben 1-2 igaz barátja van de erre majd csak 25 év múlva jössz rá!Hidd el én nem haragszom hogy ilyeneket írsz én is voltam gyerek meg nős is ahová te tartasz én onnét már visszafelé jövök!
2012. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 Ilyent ***** válasza:

ahová te tartasz én onnét már visszafelé jövök

Bocs nem járok postára.

Tudod átutalás.

Nekem 3 barátom van.

Gyerek meg sajnos nem vagyok csak annak érzem magam.

2012. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Az vagy akit gondolsz ezen nem veszünk össze.Csak nem értem mire ez a nagy ellenségeskedés úgy tudtam ez egy "probléma" megoldó oldal akar lenni vagy mifene.De szerintem neked semmi rosszat nem tettem vagy mondtam ha igen akkor kérlek ne haragudj!!!
2012. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 Ilyent ***** válasza:

Csak azt hogy a kérdésben nem segítettél.

Hogyan tudja a lelkét eladni az ördögnek az ember?

2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
39%
Mér te segítettél?
2012. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!