Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki asztrális utazáson vett...

Aki asztrális utazáson vett részt, vagy nyitva a harmadik szeme miket látott?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy miket élt meg, és hogy pontosan mik ezek a dolgok, minden tapasztalatra kínáncsi vagyok !

Szkeptikusok és olyanok akik nem léptek ki még a testükből, vagy nem látnak semmit, csak érzékelik, azok véleménye nem nagyon érdekel !



2012. aug. 3. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Reptoidokat.
2012. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt így nem teljesen értem..
2012. aug. 3. 17:59
 3/19 anonim ***** válasza:
A reptoid egy hüllő vonásokkal rendelkező humanoid faj. Az előző őket látta az utazása során. Én is láttam reptoidoakt, de hozzá még annunakikat és plejádokat is láttam.
2012. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De most ez valami beszólás, mert nem néztek normálisnak?

Vagy komolyan sikerült az asztrális utazás, és láttátok ezeket? Csak kíváncsi lennék, hogy milyen ez az egész...

2012. aug. 3. 18:20
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, a reptoidok, annunakik meg plejádok létező fajok, ha nem bírod elfogadni más lények létezését, miért jársz ide.
2012. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elfogadom, csak bővebb kielégítőbb választ várnék, pontosan mit tapasztaltak, hogy néztek ki ezek a lények, mi egyáltalán a túlvilág, mit lehet csinálni, mennyire félelmetes, hányfajta lény van, lehet-e baja az embernek ott, mindent tudni szeretnék, olyan személyektől, akik tapasztalták ezeket !
2012. aug. 3. 18:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Veronika, életem, megint meg mondtad a tutit :D
2012. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az asztrálszex nagyon cool :D


Egyébként ez a fórum kicsit veszélyes ilyen szempontból. Könnyen a szkeptikusok céltáblájává válhat, aki itt leírja a személyes, belső tapasztalatait..

2012. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem az is megfelel, ha valaki rám ír, aki értelmesebb személy... Bár ahogy észrevettem, itt megint nem fogok hasznos információhoz jutni, csak tizenévesek beszólogatásait fogom látni, semmilyen saját tapasztalatot nem fogok látni úgysem...
2012. aug. 3. 19:04
 10/19 anonim ***** válasza:
Értelmes személy nem fog rád írni, mert aki az ilyesmikben hisz az vagy gyerek vagy idióta.
2012. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!