Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagy butaság volt egyedül...

Nagy butaság volt egyedül használni az Ouija táblát mindenféle tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődött, hoyg vettem ezt a táblát egy régiségboltban, sikerult is a szellemidézés, és megtudtam h mikor halok meg és h autobalesetem lesz ez jo?
2012. aug. 13. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha ezt komolyan elhiszed akkor orvoshoz menj kivizsgálásra mindenek előtt.

Ez a tábla egy játék, ha komoly lenne akkor nem lehetne minden játékboltban kapni...

2012. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Antimod ***** válasza:
52%
Nem feltétlenül játék, valódi entitásokkal is kapcsolatba lehet lépni. Ne foglalkozz azzal, hogy mit tudtál meg: egyrészt ki tudja, ki válaszolt neked, lehet, hogy egy kekeckedő lény volt, és rád akart ijeszteni. Mindenesetre nem ajánlom a további kommunikációt vele.
2012. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Seven day!
2012. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan mondom, veszek egy ilyen izét / csinálok egyet és meglátjuk, engem is üldöznek-e majd a kísértetek.


Szerintem simán a tudatalatti mozgatja a cuccot. Mint az ingát.

2012. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 x) ***** válasza:
81%
Az a legnagyobb baj vele hogy az ember nagyon könnyen becsapja magát. Általában nem is a szellemek akarnak veled kommunikálni, csak tudat alatt mozgatod a táblán a kezed, pedig nem is akarod.
2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Általában ? Sohasem! A nem létező dolgok nem tudnak kommunikálni.
2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Szerintem ha szellem / démon / ENTITÁS mozgatná a táblát, nem kéne a kezem hozzá. Ha a kezemet meg tudja fogni, a bizbaszt is meg tudja fogni a táblán...
2012. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Antimod ***** válasza:
44%

"Ha a kezemet meg tudja fogni, a bizbaszt is meg tudja fogni a táblán..."


Nem fizikailag mozgatja a kezedet, hanem a tudatalattidra hat. Nem anyagi mivolta miatt csak a nem anyagi részeddel képes kapcsolatba kerülni, ez pedig a tudatod.

2012. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Oh jaj, egy szellemológus.
2012. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
amugy eddig nem hittem a szellemekben de mos tmár nem is tudom... ma már 3-szor láttam egy sötét alakot, előtte nem volt ilyen
2012. aug. 13. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!