Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rájöttem, hogy bármit ellehet...

Rájöttem, hogy bármit ellehet érni amit csak akarok. Sok embernek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sokáig kísérletezgettem és rájöttem hogy a megoldás az orrom előtt volt mindig.Nincs lehetetlen az életben csak kevés akaraterő.

A vizualizációt és a vonzást is rosszul használják sokan ezért nem működik!!Olyan ez mint mikor a lámpásból előjön egy szellem és azt mondja gazdám , mire van szüksége??

Kinek milyen taapsztalat van , mit tudott elérni amit talán normál ember soha el nem ért volna, és milyen technikával?



2013. febr. 6. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Leírod, hogy mi lehet rossz és hogyan éred el?akár üzenetben

Nekem eddig nem igazán sikerült, de nagyon szeretném megkapni, amit akarok.Nekem nincs olyan este(lefekvés előtt) amikor, ne képzelném el, hogy sikerült.

2013. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Óvatosan azért.
2013. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

... normál ember soha el nem ért volna?


Hát, nem tudom, hogy mit műveltél, ami által sikerült ezt elérned, de, nyilván ha valóban "rendeltetés szerűen" használnád ezt a dolgot, akkor nem írtad volna ide a melled verve, hogy mekkora mágus vagy.

2013. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én azt kérdeztem csupán ki mit tudott elérni és milyen technikával semmi kérkedés nem volt ebben.
2013. febr. 6. 16:57
 5/23 anonim ***** válasza:
Martin Luther King is valahogy így volt ezzel. :)
2013. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Nincs igazad, nem lehet bármit elérni, és nagyon hiú, csőlátó és buta dolog, hogy ezt hiszed, ráadásul még kiemelkedettnek is tartod magad (ilyen helyesírással). Az nagyon jó, hogy te motivált vagy, és hajlandó vagy tenni a saját boldogulásodért, és ha olyan akaraterőd van, hogy mindent véghez is viszel, akkor le a kalappal, örülök neked.


De ettől még tisztában kell lenned azzal, hogy óriási szerencséd van, hogy egyáltalán van lehetőséged tenni. A világ felső 10%-hoz tartozol, van tető a fejed fölött, ivóvíz, fűtés, étel stb, megvan a kiindulási alapod ahhoz, hogy tehess a céljaidért. Rengeteg embernél ez nincs így, a legtöbben akkor sem törhetnek ki, ha meggebednek, mert vannak olyan tényezők, amiket példátlan akaraterővel sem, vagy maximum óriási szerencsével lehet áttörni. Épp ezért egy hatalmas igazságtalanság a Titok, mert nem minden emberhez, hanem a "jómódú fehér emberhez" szól.


A másik az, hogy fizikai korlátai is vannak a dolognak. Hiába van erősebb akaratod, mint bárkinek, nem lesz saját plutóniumsárkányod, akármennyire kapálózol érte, nem fogod "bevonzani".

2013. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem a vonzás a lényeg, mert úgy ahogy sokan "akarják" használni, nem működik.ezért van sok ember tévúton, és írják mondják h kamu, átverés.

pedig csak a dolgok mögé kéne nézni, sokan ráfognak jönni erre maguktól, és így majd az emberiség jó irányba fog fejlődni.

2013. febr. 6. 20:21
 8/23 anonim ***** válasza:
Valójában tényleg bármi elérhető, hogyha képes vagy megfizetni az árát(nem csak pénzben).
2013. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bármit nem tudsz elérni. Mondjuk a napot sikerült már?
2013. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdés: miért nem mondod a megfejtést? Rossz lenne, vagy mi?
2013. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!