Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gondolatolvasás/telepátia meg...

Gondolatolvasás/telepátia meg más egyéb erő létezne?

Figyelt kérdés

Sziasztok


én abba a hitbe éltem eddig hogy ilyen csak a filmekbe és Dynamo féle varázslóknál van de hát azok is csak trükkök illetve szemfényvesztések..


De az itt olvasott témákhoz hozzászólóktól olyanokat olvasok hogy csak nézek..


nah de az lenne a kérdésem hogy tényleg létezne?ha az orvosi tudomány nem tudd róla akkor hogy van az hogy ennyien mondják itt az oldalon vagy ennyi kam gép van a földön?!

(nem arról van szó hogy valaki szuper erőkkel bír hanem alapból maga ez erő létezne..és tudja valaki kis mértékben is alkalmazni?)


jaa és olyat is olvastam :

"ám vannak még ennél mágikusabb trükkök,amelyeket telekinézisnek nevezünk. Oké,ez elég ufósan hangzik,de állítólag vannak,akik gondolataikkal tárgyakat is képesek megváltoztatni. Egyesek tundi vélik,hogy múlt század hatvanas-hetvenes éveinek háborúiban egyes csapatok telekinézissel tudtak fegyvereket ,,magukhoz hívni" "


most én vagyok a f@sz vagy tényleg ennyire keveset tudok a világról ..


2013. febr. 15. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

"állítólag vannak"

"egyesek tudni vélik"


Ilyen írásokra azért ne alapozz egy filozófiát :)

2013. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szétnéztél már ebbe a téma körbe? és olvastad a hozzászólásokat? mert én arra a több száz hozzászóló véleményére alapozok ami már 100 ember állítása..

de hülyeség mert nem alapozok én semmire mert ha igen akkor nem írtam volna kérdést ..


amm meg én is szkeptikus vagyok..

2013. febr. 15. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, itt a GYIK ne legyen mérvadó :D


ezekre tényleg ne alapozz filozófiát:D


Meg aztán, ha erre valaki képes, akkor miért dicsekedne ezzel? :) Hogy mindenki osotoba pszichopatának nevezze őket?

Ha, ez létezik, akkor ez a dolog csak bizonyos emberek kiváltsága marad.


"Az én titkomra hiába lesel. Kikiálthatnám a háztetőkről, akkor is titok maradna."


Szép estét!

2013. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

100 ember írja?

10 000?

Még több?

Nézd a vallási dogmákat? Ugyanannyira valósak, mint a varázslás.

Mind a 10 milliárd légy esete.

Ha sokan pampogják, attól talán igaz lesz?

2013. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A különleges képességek állítólag (rengeteg féle van) mindig akkor alakulnak ki, ha Kundalini felébreszt egy egy csakrát- ezeket siddhinek nevezik. Alevitáció például a ulahara v gyökér csakrához tartozó siddhi. jógairodalomban lehet ezekről bővebben olvasni.
2013. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2.válaszoló : én is így gondolom ha létezik is nem fog eljutni hozzám semmi mert eltusolják ..


3.válaszoló : most ne ebbe a 100,1000 állításos dologba köss bele inkább a kérdésem érdekelne hogy te tudsz e róla valamit ..ha nem akkor nincs miért hozzászólnod(bocs ha erős volt nem sértés de most nem erre vagyok kíváncsi az az igazság..)

2013. febr. 15. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sztem senki nem tussol semmit.


Megint csak egy mondás jutott eszembe...

" Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."


Bocs, ha kicsit erős volt de, így látom. :)


A 3-as voltam.

2013. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én most igazából a beszámolókra vagyok kíváncsi nem a meglátásodra ..köszi hogy elmondtad adok is egy zöldet hogy vetted a fáradságot és leírtad ..de erre már ne válaszolj lécíves vagy PMbe inkább ..
2013. febr. 16. 00:31
 9/10 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=KiPaB90i9-8


Első ember akit bemutatnak telepátiával (a tárgyhoz hozzá se ér) és nem csak megmozdítja de a másik ember markába a kulcsot meg is hajlítja ..

2013. febr. 16. 01:01
 10/10 anonim válasza:

Keves kérdező! Én 3 éve kutatom a tudaton túli valóság működését (tudományos módszerekkel), és egyvalamit biztosan állíthatok: - a "varázslatok" legalapvetőbb módszere (a bevonzás után) a megérzés. Ez egy teljes mértékig igazolható jelenség, amikor a tudatalattidon keresztül kapsz információkat. Ebben benne van a közeli jövő megérzése is, de a dolog nagyon bonyolult! A megérzésről úgy hisszük, vagy bejön, vagy nem, azonban legalább 12 olyan dolog van, ami ferdítheti, vagy akadályozhatja a megérzés megvalósulását, úgyhogy a válaszom röviden:


IGEN, léteznek az elmében olyan lehetőségek, amiket még nem aknáztunk ki, azonban sajnos nagyon kevés (hozzám hasonló) kutató foglalkozik ezekkel.

2013. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!