Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vonzásban jártasak, tudnátok...

Vonzásban jártasak, tudnátok segíteni? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretnék egy szituációt bevonzani egy NEM kokrét személlyel, hogyan tehetem ezt meg a vonzás törvénye segítségével?Szkeptikusok most ne írjanak, köszönöm!

2013. febr. 25. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát tegyél érte. Fizikai testben vagy ne feledd el azt tudod irányítani a gondolatoddal. A saját tested az elsődleges eszközöd.

A tudatodnak meg a gondolataidnak is van erejük persze, de ha nincs megedzve és összeszedve, csak azzal nehezen jön össze látható eredmény.

2013. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de én csak a taszításban vagyok otthon... sajnos nem tudok neked segíteni.
2013. febr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na nekem abban segíthetnétek,hogy hogyan kell egy bizonyos embert a közelembe vonzani,akiről szinte nem tudok semmi infot,csak egy becenevet,és valószínűleg sose látom többet
2013. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es....:) Konkrét személyt felesleges bevonzani, mert hogyha nincsen dolgotok egymással...Mondhatni úgy is, hogy a sorsotok nem találkozik, akkor hamar eltűnne a képből az adott személy :) És hogy te se maradj ki kérdező..:D Megválaszolom a kérdésedet :) Valamit ki akarsz hozni abból a szituációból, mivel nem ok nélkül akarok bevonzani :) Ezt igazából nem nevezném bevonzásnak, nem szeretem ezt a kifejezést, mert ez csak puszta agy kontroll :).A lényeg, hogy el képzeled a szituációt, megfogalmazod magadban többször is, leírod mondjuk 1 papírra és minden nap felolvasod, hogy az eszedben maradjon :) Koncentrálsz az adott szituációra és érzelmileg éljed át, képzeld el, hogy milyen érzés lesz, amikor megtörténik, próbáld ezt az érzést minnél inkább felerősíteni, koncentrálni rá és a szituációra és gondolj arra, hogy meg fog történni, ezután hidd el, hogy meg fog történni, mert az egésznek a hit a kulcsa :) Ha nem hiszed, hogy meg fog történni, ha nem hiszed hogy képes vagy megteremteni az eseményt, akkor nem fog sikerülni.
2013. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az úgynevezett "vonzás törvénye" egy baromság. Most például nem akartál szkeptikusokat idevonzani, és mégis sikerült.
2013. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!