Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Merlin asszony az EZO TV-ből,...

Merlin asszony az EZO TV-ből, valójában Merlin Mágus reinkarnációja?

Figyelt kérdés

Régóta mondta Merlin varázsló asszony az EZO TV-ből aki most az Astro SHOWbe van, hogy misztikus szálak fűzik az igazi Merlinhez, amit nem mond el. Az a hosszú hajú vörös démon, aki pénzenergiát ad.


Legutóbb azt mondta, hogy ő " tudom ki vagyok. Vgayok aki vagyok" Arra utalt hogy ő a nagy Merlinmágus XX.századi reinkarnációja. Mit szólsz ?


Merlin a középkorba [link]


Merlin most ? [link]


2013. máj. 30. 14:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
ha ő mondta,bizonyára úgy is van:)
2013. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont annyira az, mint amennyire én Jimi Hendrix reinkarnációja vagyok ;)
2013. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd már komolyan ezt az Ezo Tv-t...Annyi közük van a mágiához,természetfeletti dolgokhoz, mint amennyire a kutyák beszélni tudnak.
2013. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, és egy előző kérdésből már szerencsére mindannyian tudjuk, hogy Merlin yeti volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..


Ignoramus

2013. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pista asszony pedig Kis Pista reinkarnációja a kocsmából.
2013. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ignoramus ha azt mondta Merlin, hogy Ő egy Yeti volt a középkorban, ettől még lehet most egy ember, hiszen tudjuk, hogy különböző lényekbe szállhat a lélek halál után. Te is anno bogár voltál, most meg ember vagy. Felemelkedett a tudata.
2013. máj. 30. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha így emelkedő tudattal más testbe szállunk, akkor lassan nem lesz hova születni :) És ő biztos, hogy nem Merlin.Merlin erős mágus volt és ha ma élne, biztos nem Ezo Tv-nél szedné meg magát pénzzel...Egy igazi mágus nem árulja pénzért a tudását.Maximum adományt fogad el érte, de sosem kérne pénzt a tudásáért.Itt bukik az egész.Ha ő Merlin lenne, akkor többet tudna nálam és erősebb is lenne, de mivel 1 csaló, ezért ez nincsen így.
2013. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ha így emelkedő tudattal más testbe szállunk, akkor lassan nem lesz hova születni :) "


Ez nem igaz, mert sok ostoba ember aki ragaszkodik a maga elvakult szkeptikusságához, nem fog felemelkedni.


"És ő biztos, hogy nem Merlin.Merlin erős mágus volt és ha ma élne, biztos nem Ezo Tv-nél szedné meg magát pénzzel..."


Honnan tudod ? Lehet máshova nem tud menni, mert egy 45 éves nő már nem kell sehova sem és az XXX iparban nem akar elhelyezkedni és ha Ő ehhez ért a mágiához, miért dolgozzon máshol ? Merlin a középkorban is mágiából élt, mint most ez a Merlin !

2013. máj. 30. 18:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Merlin egy kitalált mágus.Könyvből reinkarnálódni nem lehet.
2013. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, de honnan tudod, hogy nem élt? Az előbb azt mondtátok Yeti volt. Mindíg ingáztok, mást mondotok. :/
2013. máj. 30. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!