Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Harmadik szem megnyitása?

Harmadik szem megnyitása?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvastam hogy egy tükör előtt kell ülni egy gyertyával/halvány fénynél és pislogás nélkül nézni majd 1 verzió: magamat fogom látni a tükörben pár évvel idősebben 2 verzió: egy olyan személyt fogok látni akitől félek mármint ha pl. vékony vagyok akkor egy túlsúlyos nőt fogok látni, ha attól félek hogy megég az arcom akkor egy égett arcú személy lesz ott.. 3 verzió: csak megnyílik a harmadik szem, amivel egy idő után fájdalmat tudok okozni pl ha azt akarom hogy a mellettem ülő embernek fájjon a feje, csak arra kell gondolnom és megtörténik. De ezt sokáig (évekig) kell gyakorolni.. Ezeket sátánista ismerőseim írták. Nem tudom mennyire érthető, de csak így tudtam megfogalmazni..Tudom hogy nem fogják ezt így nyilvánosan megosztani velem, csak érdekel hogy mégis van-e igazság alapja, és ha igen hogy lehet elérni a harmadik szem megnyílását..
2013. jún. 27. 14:46
 1/9 Megidézlek ***** válasza:
100%
Meditálj
2013. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És , amit írtál, azt éjjel kell csinálni?

(bo cs az off-ért)

2013. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Igen és ha azt akarod hogy egy embernek 2 feje legyen akkor rákoncentrálsz és kinő még egy feje, de hülye vagy édesistenem :D
2013. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó! Attól, hogy te nem hiszel ilyenekben, attól még van harmadik szem és meg lehet nyitni. Nyilván senkinek sem fog nőni még egy feje...
2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne járasd le a sátánista ismerőseidet, a sátánizmus egy békés és értelmes vallás, akár csak sok másik.


Ennek az egésznek nem az a lényege, hogy kibasszál az emberekkel. A harmadik szemnek más előnyei vannak.

2013. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Persze, rengeteg előnye van.. Gyakorlás nélkül nekem régóta megy apróbb dolgokban, leginkább az általad leírt ál fájdalom keltésben, de magamon akár lázat is tudok előidézni szimpla gondolattal... Általános suliban nagyon jól jött :) 20/F
2013. jún. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá csak egy kés, egy vödör, meg egy kis tempera :P
2013. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
A harmadik szem nem varázserőt ad, vagy kínzóeszközt a kezedbe, hanem egy új érzékszervet, egy afféle hatodik érzéket. Igazából leírni nehéz, de ha röviden akarnám jellemezni, akkor "megérzéseket" kapsz vele. Sok mindent megérzel, amit egyébként nem vennél észre, elsősorban embertársaidon, és más élőlényeken. Ez egyfajta telepatikus kommunikációt tesz lehetővé, már nem a szó legszorosabban vett értelmében.
2013. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma ilyen polóban voltam egy nagy szem van rajta 3 szem többet lát alapon..
2013. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!