Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem lehet belőlem sátánista...

Nem lehet belőlem sátánista amiatt, hogy meg vagyok keresztelve?

Figyelt kérdés
Eléggé a Sátánhoz vonzódom kiskoromtól kezdve, hosszú időkön keresztül vele álmodtam. A családom megkereszteltetett, nagy nehezen 1 évig templomba járattak amit rühelltem, egyszerűen gyűlöltem, volt rá példa, hogy végig karmoltam a pap kocsiját is, akkora düh volt bennem emiatt, utáltam ahogy a gyónásnál faggatott -.- , gyűlöltem a keresztényeket, mindenkit aki miatt oda kerültem, legszívesebben lekaparnám a bőrömöt ott ahol a szentelt víz hozzám ért, és egyszerűen nem tudom megközelíteni a templomot annyira, hogy bemenjek, vagy közelítsek az ajtóhoz, rossz érzésem lesz tőle, és nem akarom, hogy emiatt a kereszténységem miatt ne lehessek sátánista :(, mert gyűlölöm és akaratom ellenére vagyok ez, etől még lehetek sátánista vagy valahogy ezzel megtudok szabadulni a kereszténységemtől? Mert nem bírom utálom egyszerűen :(

2013. jún. 30. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék :D

2013. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteg :D (bár a kereszténység sem jobb, csak ott nem vérezteted magad).
2013. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát tudtommal a sátánizmusnál sem kell :/ én is azt néztem, am köszönöm a válaszokat
2013. jún. 30. 23:27
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha akarsz írj privátot :D
2013. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért imádnak az emberek isteneket? Miért kell nekik egy bálvány, akit imádhatnak? Mindenkiben ott van az isten, csak hagyni kell kibontakozni.
2013. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
met én az ellen az isten ellen akarok harcolni és megmutatni másoknak, hogy nagyon is rossz akit ők szeretnek, vagyis inkább ráébreszteni őket, bár ha nem akarják az az ő bajuk, te ateista vagy, de megértem xd
2013. júl. 4. 14:36
 7/13 anonim válasza:
79%
én megértelek. rám is rámerőlltették az őseim a keresztnységet... bár nem lettem sátánista de nem vallom magam katolikusnak sem mert a hitem már elhagyott rég... talán ateistának mondanám magam de a legtalálobb talán a hitehagyott... nah mindegy csak annyi hogy szerintem ha nem akarsz katolikus lenni ne is légy de attol még nem kell antikrisztusnak lenni mert ha küzdesz ellene az mindig csak az lesz hogy a bélyeget probálod magadrol lemosni. inkább lépj át rajta. hagyd a fenébe a katolicizmust meg a sátánizmust meg ezeket az értelmetlen vallásokat... tekintgess a keleti filozofia felé ismerd meg önmagad a buddhizmus a lelki gyakorlatok szerintem ez az a vallás ami már a filozofia határait surollja és ezálltal az egyetlen vallás aminek van egy kevés értelme is :)
2013. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Robert Thorne ***** válasza:
100%

A beavatási rituálé az, amit az 1. válaszoló linkelt be.

A kérdésedre a válasz: Lehetsz sátánista így is. Sátán megérti, hogy ránk erőltetik a kereszténységet.

2013. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legyél inkább hulla b@!%szó...a is van olyan gonosz!!!
2013. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagy tévedésben vagy, hogyha azt hiszed, hogy Sátán gonosz v.v
2013. aug. 19. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!