Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan spirituális...

Van itt olyan spirituális sátánista, aki a spirituális hadviselés tréning 4. hónapjának az anyagát mesteri szinten elsajátította?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor tudna írni nekem egy privát üzenetet?Valamit nem értek és örülnék, ha elmagyarázná nekem egy olyan, aki már végig csinálta.
2013. júl. 20. 12:47
 1/7 anonim válasza:
0%
A végén nem csak le kell harapni a macska fejét, hanem a bal mellső, illetve a jobb hátsó lábát egyaránt tizenkét-tizenkét centiméter mélyen az ánusznyílásodba, valamint a húgycsövedbe kell behelyezni. That's the secret.
2013. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Thank you, Captain Obvious :)
2013. júl. 20. 13:05
 3/7 anonim válasza:
59%
Na, de legalább a sátánistáknak van humorérzékük. Lehet picit keveset tudok a dologról, biztos a sátán szó miatt vagyok ilyen előítéletes.
2013. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mint műkedvelő érdeklődő szívesen elolvasnám ezt az anyagot. Hozzá férhető valahol?
2013. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2013. júl. 21. 13:13
 6/7 MissLawliet ***** válasza:
hú, az nagyon nehéz szerintem,nem csodálom,hogy elakadtál
2013. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod kevesen vagyunk, de ha még mindig nem írtak akkor írj e-mailben a soe-soknak.
2014. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!