Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával valóban meglehet...

Mágiával valóban meglehet változtatni emberek életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Félreértések miatt közlöm nem foglalkozom ilyenekkel ... nem is szeretnék csak sokszor hallottam, hogy ha vizualizálsz embereket meg nem tudom még vannak ilyen meditációs módszerek (nekem amúgy ezeket egy ismerősöm mesélte), hogy lehet másokat befolyásolni érzelmeket stb.

Ti hisztek ezekben? csak szimplán a vélemények érdekelnek :) köszönöm előre is



2013. júl. 22. 12:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Végre valaki, akit tényleg a saját véleményünk érdekel.

Tehát akkor:szerintem az egész baromság.

sokféleképpen befolyásolhatod valaki életét, de így biztosan nem.

2013. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg lehet. A mágus leginkább a saját életét változtatja meg: elszakad a valóságtól, akár rémeket is kezdhet látni. Viszont ha jól csinálja, sok pénze lesz.

Megváltozhat a körülötte élők élete is, hiszen a mágus hiedelemvilága, viselkedése, furcsaságai rájuk is hatással lehetnek, pl. kénytelenek lesznek nélkülözni az addig szeretett és elismert ember társaságát, mert képtelenség azt a sok sületlenséget röhögés nélkül végighallgatni, amit előad.

2013. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem hiszem... Fő a szabad akarat!!!
2013. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Baromság. Olyan létezik, hogy hatással tudsz lenni emberekre, illetve a saját életed milyenségére, de ez mind mind pszichológia, nincs benne semmi hókusz-pókusz.
2013. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Mi a magyarázat akkor a sok World of Warcraft előfizetővel kapcsolatban? :D Ne mondjátok már, hogy hiába varázsolgatnak a szervereken. Csomó ellenfél viselkedését, státuszát és egészségi állapotát lehet velük módosítani. :D Szóval a valóságban ilyen nem lehetséges, de ülj le egy mmo prg-vel játszani kérlek, teljesül a vágyad. :D
2013. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyeség az egész. Én már évek óta szidom a sok Hókuszpókot, mégse átkozott még meg egyik se.

Persze tudom, ilyenkor jön a duma, hogy majd később. Várom...

2013. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ezek teljesen meg vannak marhulva, nem kell velük foglalkozni, hadd átkozzanak. :) Legalább sokáig emlékezni fognak rád. Ez is egy módja, annak ,hogy nyomot hagyj az emberekben. Mekkora emberek vannak, te jó ég...

2013. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
#6, #7, arra nem gondoltatok, hogy esetleg egy nagyon erős hitetlenség-átkot szórt rátok valami hókuszpók? :DDDD
2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%

régóta foglalkozom ezzel.

azt tudom h a magam életében bármit eltudtam érni.

voltam világ körül unatkozó újgazdag, magában búslakodó spiritualista, de robotoló hétköznapi ember is, attól függ ki mire vágyik, az valósult meg.

DE azt megfigyeltem, ahogy a gondolataim és érzéseim egy újfajta dolog felé fordultak, akkor az megjelent az életemben.

MINDEN!

jelenleg, úgy élek, ha van kedvem akkor dolgozok, és időmet a hobbimnak szentelem, a spiritualitás, és okkultizmus tanulmányozására.

Itt ismeretlenül lehet hitetlenkedni, de akik ismernek, nem értik h mindez miképp valósul meg az életemben, hiába mondtam el nekik dióhéjban...h ez miként működik.

2013. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Igen ez természetesen lehetséges, csak elég erős aura kell hozzá és, hogy érts hozzá!
2013. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!