Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az EZO TV-s Merlin asszony a...

Az EZO TV-s Merlin asszony a középkori Merlin mágus reinkarnációja?

Figyelt kérdés

Az EZO TV-s Merlin nevű mágushölgy [link] nagyon titkolózva beszélt arról miért vette fel a Merlin nevet és mondta, hogy olyan kapocs fűzi Merlinhez, amit nem akar a nagy nyílvánosság előtt leleplezni, de olyan személyes dolog, amiről csak Ő tud.


Legutóbb szombat éjjel a jós műsorban azt mondta, Merlinről és magáról, hogy : Én tudom ki vagyok... vagyok aki vagyok.


Nagyon sokszor és itt is burkoltan céloz arra, hogy Ő volt Merlin mágus. Lehetséges lenne ez? Merlin egy férfi volt. Miért venne fel következő életében egy dögös női testet ? Miért nem képes találni egy fix jövedelmű állást Merlin ebben az életében, miért kell itt jutalékra jósólnia?


Merlin Mágus a középkorban [link]


Merlin mágus ma

[link]


Ugye van hasonlóság?



2013. szept. 24. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a ,,Mágus'' azzal eteti a hülyéket, amire szükségük van. Ez a módszer a legjobb módszer a könnyű pénzszerzéshez.
2013. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Varázsló na persze :D Kivarázsolja a pénzt az emberek zsebéből. Utolsó hitvány csaló sz@rházi bagázs az egész "EZO TV" meg az "Asztro show" is. Más EU-s országokban tiltják is az ilyen műsorokat, nálunk meg leadják és reklámozzák is, fényes nappal. Minden hülyeségben a nyugatot kell követnünk de ebben nem? Szégyen gyalázat hogy ebből egyáltalán meg lehet élni.


"Miért venne fel következő életében egy dögös női testet ?"


Ez neked dögös?? XD

2013. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerinted is?
2013. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az Ezo TV meg a többi hasonló tévéműsorok csak parádék. Én szoktam pl. kártyából jósolni, értek is hozzá némileg, és ezeket a műsorokat legfeljebb azért nézem, hogy röhögjek egy jót, de a legtöbbször inkább fárasztó a hülyeségük. Ez az "én voltam Merlin, de nem mondom el" hozzáállás... ez olyan nagyzolós showműsor, hogy jaj, de elhihessék az emberek a dolgot.


Aki valóban híres ember, pláne HÍRES MÁGUS reinkarnációja, az már rég túl lenne az ilyen hülyeségeken, minthogy azzal kérkedjen, hogy ő ki volt előző életében. Egyszerűen spirituálisan jóval fejlettebb már annál, minthogy az előző életeire alapozza a karrierjét. Az a múlt, már el-múlt, a jelenben kell élni, a mostani életében. Az előző életből legfeljebb némi tudást hozott át, és természetesen karmát, amit többnyire ebben, vagy majd későbbi életeiben kell rendeznie. (Magyarul: Volt az előző életben egy ok, aminek az okozata vagy ebben, vagy a következő életében jön el.)

Aki ezzel kérkedik, az az egóját hirdeti, és nincs azon a szinten, hogy elhihessem róla: valóban Merlin reinkarnációja lenne. :)

2013. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szted te nagyokos kérdező ha valóban varázsló lenne akkor a szánalmas és nyomorék ,EZO TV-nél, bénáskodna pár1000 forintért. na persz. ezt nevezem én legális csalásnak és még a törvény sem bünteti. xD
2013. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lina93 válasza:

Ha olyan nagy varázsló lenne, valóban nem az EZO-tv-n bolondítaná az embereket. Meg nem csak általánosságban beszélne más jövőjéről.

Nem kell messzire menni, hogy olyan jóst találj, aki részletesebben beszél, és szinte minden szava bejön. Merlinben én őszintén szólva csalódtam, az meg, hogy a neve honnan jött... azt csak ő tudhatja, de szerintem nem nagy durranás, mondom, tudok jobbat.

2013. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]


Milyen rokon vonást talál nevezett szélhámos nő és fenti linken ismertetett alakok közt?

2013. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hasonló a bajszuk.
2013. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
feltétlenül!
2013. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ez a kérdés már többször fel volt téve és újra és újra felteszed, mert népszerűsíteni akarod őt/magad, mert egy szánalmas barom vagy :) Köze/közöd sincsen a mágiához és nem is lesz...Elég gáz, hogy valami olyat aláznak abban a szaros műsorban meg, amiről fogalmuk sincsen, de az élet majd úgyis visszaadja :) Szóval csinálják csak nyugodtan.
2013. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!