Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léptetek már kapcsolatba...

Léptetek már kapcsolatba meditáció során bizonyos entitásokkal?

Figyelt kérdés
Meditáció típusától függetlenül éreztétek e már, vagy tapasztaltátok e akár negatív, akár pozitív entitás jelenlétét, esetleg történt e érdemi kommunikáció, egyéb dolog?
2013. okt. 9. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést én írtam ki, mert érdekelt, hogy mással is történt-e már ilyen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..

2013. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hééé ez nagyon érdekes, és azóta történt valamilyen fejlemény???? Írhatsz privátot is...
2013. okt. 9. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy hiba srácok, a meditációban nem jelentkezik semmi máskülönben nem meditáció hanem transz.
2013. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Transz mikor átveszi az irányítást nem?? Van különben asztrálkivetülés, ami megint más, és ugye meditációból is több fajta van. Transz többnyire spontán úgy tudom, bár biztos van, aki jártasabb benne.
2013. okt. 9. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:

jól írta aki a transz állapotot emlegette.

a meditáció más, az igaz, de sokszor h transzba kerüljön egy erre alkalmas ember, meditatív elmélyedés vagy állapot előzi meg.

Ezek lényegében az agyhullámokkal függnek össze.

az tuti akárhányszor próbáltam meditatív állapotba kerülni, állandóan éreztem h körülöttem "valamik" vannak.

keleten a yogik is a meditációval és aszkétizmussal foglalkoznak, de rengeteg köztük akik képes transz állapotba is kerülni, mert az agy fogékony lesz ezekre a folyamatokra.

2013. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak 1 féle meditáció van és annak mélységei.

Kizárólag A meditáció létezik.


Nincs több.

2013. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah reptoidekkel.
2013. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!